Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смяна крушка на фар на Шкода фабия 2 комби 2008г


Reingar80

Recommended Posts

Привет колеги, как се откопчава и сменя крушката на фар на Шкода фабия 2 комби 2008г. Със ксенони ли е този модел. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж колега това дали ще ти помогне https://m.youtube.com/watch?v=vfvkf5l6iDY

Извади крушката и виж каква е за всеки случай. Ако не караш много нощем сложи най-обикновенна, че тия дето уж правят ден горят на 6 месеца, а струват двойно и тройно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, щом е 2008г е преди фейслифта, но положението е сходно с това от клипчето, което Колегата е постнал. Сваляйте си часовници, гривни и т.н., защото мястото е доста тясно, особено от към горивния филтър. Крушката е една и за фар с лупа и за този без. Ако фарът ти е без лупа/прожектор крушката е Н4, ако има лупа, крушката е Н7. По принцип на фарът с лупа, фабрично не се предлагат ксенон, води се Bi-halogen. Аз при мен обаче съм сложил ксенон комплект, фарът ми е с лупа/Н7 и съм доволен, трябва си и реглаж разбира се. Поздрави! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.