Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Повдигане на 02


Филип

Recommended Posts

Здравейте, имам О2 2009, 4х4. Искам да в повдигна още малко с лифт кит. Намерих едни 40мм подложки (лифт кит) за шкода, но за съжаление са от Русия и няма как да ми пристигнат. Дали някой знае тук в бг от къде мога да намеря такива подложки - 30, 40мм. Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, skodafen написа:

мисля че съм виждал в ebay и Amazon

Колега, мен ме интересува дали някой продава в бг такива. Иначе в ebay,пристигат от Украйна, което също не е варянт. Мерси все пак :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш подробни размери, може да пробваш да ги направиш тук, в БГ. Аз лично, не съм виждал някой да продава подобни. За О1 имаше преди в Еуратек. Освен да питаш там дали нямат случайно...

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаха. На 20 мм и колата ставаше като платноходка. На 40 мм не ми се мисли какво ще е по магистрала

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а нещо от scut не може ли да я повдигне май е една идея по-висок мисълта ми е нещо фабрично,което се вгражда 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скаута е с 2см по-голям просвет заради размера на гумите. Пружините са едни и същи с "4х4" и "товарната" модификация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 19 часа, Penata написа:

Скаута е с 2см по-голям просвет заради размера на гумите. Пружините са едни и същи с "4х4" и "товарната" модификация.

Какъв е размера на гумите на скаут? Моите са 205/55/16

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.