Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Race chip на тси.


Mili 75

Recommended Posts

Здравейте колеги, някой ползвал ли е тунинг боксовете на немската фирма Race chip. Взех си Фабия 1,2 тси 105 коня и искам да я позасиля малко. Имат слаба версия която вдига към 15 коня и 35 нютонметра на цена около 300 лева, което ме устройва. Но искам да събера мнения от хора, които са ги пробвали тези кутии. Чип тунинг засега не ми се прави, защото компютъра е сименс и искат по 600 лева за ремап.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за каквото плащаш това получаваш 15 кс дали ? според мен ходи revo да тия чипнат да скъпо,но е изпитан вариант

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Pepino написа:

Да, компютъра е Simos10. Може да се извадят 35кс. с ремап. Цената е доста по-ниска. (Но не в Рево). 

Да колега, чувал съм добри думи за теб и сигурно ще прибегна до твоите услуги. Можеш ли да ми напишеш на лично съобщение колко ще ми струва да ги извадим тия 35 коня, защото тия кутийки, та било то и немски явно не са добрия вариант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с тая кутийка, но на дизел ... и мисля да я сменя скоро. Основното и предимство е, че си запазваш гаранцията. Затова и я сложих де. Но скоор мисля да полазя @Pepinoда се види в чудо с мен :) 

Иначе работи, определно се чувства качането на мощността, но основните недостатъци на оригиналния мапинг си остават - късно надуване на турбината, лагав педал на газта и т.н.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз реших да не се занимавам с тия кутийки, колата е 2012 година, не е гаранционна. Така че ще чакам оферта от Пепи и ще действам.

Редактирано от Mili 75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.