Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Теглич за Октавия 3 комби


b3lq7a

Recommended Posts

Здравейте, 

Отскоро съм с Октавия 3 комби. Колата няма теглич отзад, а ми е необходим за багажник/стойка за велосипеди. Имам за тавана, 2ра с ремъци за задната врата, но най-удобно е с багажник на теглич. Има ли в клуба колеги монтирали допълнително теглич, оригинален или афтермаркет, ориентировка за плюсове-минуси и тн? Няма да го връзвам с Ел инсталация, нямам идея да тегля ремарке или друго. Единствено ми е важно да се прибира, заради пътувания в Гърция (там знам е доста неразумно да се кара изваден теглич, глобяват солено).  

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не баш по темата, но... Какъв тип е багажника, който ще го мяташ на теглича? Ако е тръба и колелата са високо горе (на задния джам) е ОК. Но ако са по-надолу и закриват рег. номер и задните светлини - ще трябва да окабелиш и да имаш работещи светлини на багажника. Отделно ще ти трябва и рег. номер за него. Някъде в групите из фейсбук за колела имаше писано, каква глупост е ваденето на такъв номер и всичките необходими документи. А и 2 пъти се ходеше по спомен... Общо взето - някаква страшна тъпотия. Та...хвърли едно око и на тази страна по въпроса със стойката, да не ти се налага да спориш с некоя фуражка на пътя.

А са по темата - ето един линк с варианти за О3 след 2013

http://tkauto.bg/тегличи#/марка-skoda-a37-vSkoda/модел-octavia-a38-vOctavia/година-след-2013-a39-vслед 2013/sort=p.sort_order/order=ASC/limit=15

Един познат слага тук теглич и е доволен, но цената беше...обидна. Верно, за друга марка кола, ама си беше изръсване на жълтици.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен ме интересува, само че съм със Скаут, едва ли ще има разлика от обикновено комби, на мен ми трябва изцяло действащ с окабеляването и действащи стопове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.