Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кола от Германия


ventsi34

Recommended Posts

Здравейте, харесах една обява от частно лице в Германия.

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=344154570&cn=DE&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&features=FULL_SERVICE_HISTORY&fuels=DIESEL&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=22900&makeModelVariant1.modelId=12&maxMileage=200000&minFirstRegistrationDate=2015-01-01&minHu=3&minPowerAsArray=103&minPowerAsArray=KW&pageNumber=4&ref=srpNextPage&refId=74767baf-5639-e3e6-bf05-3ba3771d3295&scopeId=C&sfmr=false&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&transmissions=AUTOMATIC_GEAR&searchId=3ed910fb-6b1e-290b-e86f-245878b647d4

Може ли да се разбере какво ниво на оборудване е колата (спрямо външни белези)?
Всички коли с автопилот ли имат адаптивния круиз контрол, който следи другите на пътя (виждам, че има радара отпред в бронатяна на тази)?
При шкода има ли Front assist т.е. да спира при потенциален удар в предната кола?
Някой знае ли какви документи трябва да имам от Германия за да мога да я регистрирам в България?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @ventsi34 - Привет.. И да има някои белези за някои екстри то не е за всички. Детайлни снимки на копчета и менюта - така може да сисгурен. Другия начин е официална информация от "Skoda" с какви неща е излязал Автомобила от Завода. Не всички "Skoda Superb 3" имат "Adaptive Cruise Control" а не съм виждал такава без "Cruise Control". Предлага се официално "Front Assist" за "Skoda Superb 3", да. Аз си докарах лично от Германия "Skoda Superb 2 Face Lift" но понеже я взех от официално представителство на "Skoda" и имах Фактура. Предполагам при сделка между частни лица трябва Договор за Покупко-Продажба. Нека и други Колеги споделят опит/знания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 3.05.2022 г. at 13:21, ventsi34 написа:

Може ли да се разбере какво ниво на оборудване е колата (спрямо външни белези)?
Всички коли с автопилот ли имат адаптивния круиз контрол, който следи другите на пътя (виждам, че има радара отпред в бронатяна на тази)?
При шкода има ли Front assist т.е. да спира при потенциален удар в предната кола?

 

1. Според мен е трудно само по външни белези да се определи нивото на оборудване. Отделно имай предвид, че доста често в различните държави наименованията на оборудванията са различни. Примерно моята е оборъдване Едишън и мисля, че е само за България.

2. Не, моята има крууз контрол, но не е адаптиевн. Радара може да служи и само за Emergency brake assist.

3. Ако не се лъжа след 2015та година от ЕС изискват задължително наличието на тази опция.

 

На 3.05.2022 г. at 13:39, ventsi34 написа:

Всички супърби с автоматични скорости ли имат пера зад вола или това е допълнителна екстра?

 

Допълнителна опция е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.