Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Една пловдивска шкода стои изоставена от месеци, дали някой не си я търси?


hristov12

Recommended Posts

Здравейте,

извинявам се ако темата не е за тук, но от повече от 3-4 месеца една пловдивска шкода с отворен капак стои пред блока ми в София.
Може би някой я търси или нещо такова, просто исках да сигнализирам

Намира се на бул. България 98.

Поздрави.

unnamed.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подайте сигнал в полицията. Може би и на 112 става. Възможно е автомобила да е обявен за издирване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, най-добре е на 112. И аз мога да звънна, но ме знам подробности (а те питат). Ако не Ви пречи, подайте сигнал. Не съм чул някой от списващите да издирва колата, но съвсем възможно е да е обявена за издирване (крадена и зарязана). Най-малкото, по Рег.Номер ще издирят собственика...

Бърза проверка за наличие на гражданска (по номера) показва, че няма валидна застраховка в момента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, ще се обадя тия дни на 112, дано не е голяма разправия.

Иначе мястото е много видно и оживено, има няколко огромни блока, офиси, магазини и е на 10 м. от булеварда. Много странно място за зарязване на крадена кола :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че ще е разправия. Това е най-обикновен сигнал за нередност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 20.05.2022 г. at 19:10, ghost_rider написа:

Не мисля, че ще е разправия. Това е най-обикновен сигнал за нередност.

миналото лято подадох сигнал на 112 за горяща кола на булеварда пред нас (по малките часове беше и се събудих от шума на огъня). пожарът се оказа умишлен палеж, трети поред за един и същи "бизнесмен". разказаха ми играта от районното да ми звънят и да разпитват какво точно съм видял, последно ми звъняха преди 2-3 месеца. имало 10+ обаждания за този случай, но точно мен искали да разпитат. всеки път им казвам им да ме призоват по надлежния ред и да спрат да ми звънят по телефона. та, разправия си е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.