Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос относно табло


Schnitzera

Recommended Posts

Здравейте , и аз се включвам в списъка с проблемните табла. Най-вероятно студени спойки, температурата на охлаждащата течност ту работи ту не, а и скоростомера насича. Въпросът ми е виждал съм табла за Октавия с фис , можете ли да ме ориентирате от кои години са със фис и кои нива на оборудване,но най-вече какво ще трябва да го подкарам на AGR 2000-та 4х4.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След фейслифта има фис. Т.е. 2001-2003/4. Има и при Октавия 1 тур 2005-2010. Намирането е адска мъка и е скъпо, освен ако продавачът не знае какво продава. Тогава може и за стотина лева да се уредят нещата. Иначе 200+. Не знам обаче дали става на кола пред фейслифта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.