Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Recommended Posts

Публикувано

Здравейте имам Октавия 2 фейс проблема е че преден ляв мигач постоянно свети а заден десен изобщо, предния свети и при заключена кола

Публикувано

Ако свети и при заключване - погледни си лоста за мигачите, да не е бутнат надолу... Макар на дали е това. Виновник може да е реле/бушон... А задния просто да е изгорял. Успех!

  • 2 месеци по-късно...
Публикувано

Да не пускам нова тема... На няколко места  в нета чета, че мигачите в страничните огледала на О2 ФЛ и Супърб 2 от същото поколение са идентични и взаимозаменяеми. Някой знае ли със сигурност вярно ли е това? Питам само за мигача, не за целите огледала.

Публикувано
преди 37 минути, баш майстора написа:

Да не пускам нова тема... На няколко места  в нета чета, че мигачите в страничните огледала на О2 ФЛ и Супърб 2 от същото поколение са идентични и взаимозаменяеми. Някой знае ли със сигурност вярно ли е това? Питам само за мигача, не за целите огледала.

Взаменяеми са.

Публикувано

Благодаря!

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.