Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Подмяна на говорители Супърб 3


Recommended Posts

Супърб 3 (не е с кантон) в шофьорската врата говорителят се предаде. :( Басовете и средните изчезнаха и се чува едно ужасно гъгнене.

Дилемата е дали да взема нови или да потърся 2ра употреба само този в лява предна врата и да го сменя. От това, което прочетох най вече в briskoda при неоригинален говорител ще се наложи да се ползва и адаптер. Отделно има значение височината на говорителят заради датчици за airbeg във вратите?!? А бонуса е, че при нови ще се наложи да сменя и в двете врати.

На някой налагало ли му се е да прави подобни манипулации и какви говорители е използвал? Не ми се иска да разглобя вратата и после да чакам 2 седмици да дойде "нещото".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@JORDITO прави такива "магарии". Баш говорителите не знам дали подменя, но съм сигурен, че може да даде данни на момчетата, които бачкат на неговата плаца.

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е проблем да се сменят.  Има доста подменени вече. Пиши на тези хора. 

https://www.facebook.com/pages/category/Cars/DV-Automotive-Detailing-105321001268890/

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.