Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смяна на ангренаж- сервиз?


sando2

Recommended Posts

Преди 2 часа, PRR написа:

500 кинта за водна помпа ми се вижда "малко" множко. Всъщност много множко ми се струва :) Но, за съжаление, е ключов елемент, защото се върти от ангренажа и, ако сдаде багажа си заминава целия двигател :( 

 

500 за помпата, 200 допълнително за труда ... Поне на мен септември ми цитираха такава цена. И в Еуратек трябват пари за хляб :D

  • Несъгласие 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, PRR написа:

500 кинта за водна помпа ми се вижда "малко" множко. Всъщност много множко ми се струва :) Но, за съжаление, е ключов елемент, защото се върти от ангренажа и, ако сдаде багажа си заминава целия двигател :( 

Помпата си има отделен ремък и е от другата страна на ангренажната група. 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Ако е 500 лв помпата даже са я намалили, щото беше 580 някъде да си я купиш като резервна част.. Помпа, термостат, пластмаси , некъв маркуч имаше /също скъп/- всичко е комплект. Афтърмаркет хубавите варианти са пак по 400-500 лв . За труда не знам, на мен ми взеха в БРЦ 100 лв за труда и цялата работа стана за около час-два., ама то и не беше вчера това нещо. Варианта първо да сменим уплътненията също го имаше - еми не проработи. Не е евтино, но от друга страна веднъж на 5-6 години да се налага..какво пък толкова. На мен това ми беше единствения ремонт за 6 години и 130 000 /без малко/. Липсва си ми фабийката :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, Моджо написа:

.....Липсва си ми фабийката :))

Докато ти писне французойката ще е излязла Фабия 5 .. ако на четворката Монте Карло слагат 1.5 , може в петицата да сложат и истиснки мотор и ни хареса 🤣

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е-ее, дай да гледаме нещо по-големо де...стига с тия въшки. Излъгал съм, 430 лв е била помпата в Еуратек. Даже съм го написал. Без отстъпки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.