Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Клубен календар 2023 - Преглед и поръчки


Recommended Posts

Всички нови и към днешна дата поръчки тук, както и на лично съощение, са приети и обработени. Благодаря ви!

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @Mishelle - Един Брой за мен, на "НИМ" ще го взема :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уважаеми колеги,

 

Календар 2023г. на Шкода клуб България излезе от печат.

 

За хората, които са го заявили с лично предаване в София, на паркинга на НИМ, насрочвам последната за тази година среща там, да се видим, всеки да получи поръчаното издание и да изпратим с усмивка и клубно старата година:

Място: паркинга пред НИМ, гр. София,

Дата: 18.12.2022г., неделя.

Начален час: 13:00ч.

 

За всички поръчки, за страната и София, за които сте заявили доставка на календара с Еконт, изпращането ще бъде извършено в понеделник, 19.12.2022г. Което ознчава, че на следващия ден, вторник, 20-ти декември, ще можете да вземете своята поръчка от куриера.

 

Благодаря на всички, които поръчха от календара на Шкода клуб България. Вярвам, че изданието ще ви допадне. И нека ви носи много настроение и усмивки през новата 2023-та година.

  • Благодаря 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, legaltk написа:

Ако вече не е късно:

+1 за мен допълнително към двата. Общо - 3 бр.

Среща - в неделя!

Добавям го, Жорка. Радвам се, че ще се видим на НИМ. Ще бъде готина среща :)

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За най нетърпеливите, реална снимка на изданието. Вътрешните страници, благодарение на вашите снимки, определено станаха много добре. Как изглеждат на живо? Ще разберете утре на НИМ или след получаване на календара с куриер:

 

3B559F1C-D006-4DA4-81A9-06105C98956E.thumb.jpeg.9d7f6225618b55385f0944df8ae0f357.jpeg

 

  • Благодаря 2
  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уважаеми колеги,

 

Тази година интереса към клубния календар надхвърли очакванията на екипа на Шкода клуб България. За което ви благодаря! Независимо, че бяхме поръчали в повече, изчерпахме всички отпечатани бройки. Но за да изпълним желанието на всички ви, включително на хората заявили бройка в последните дни, пускаме втори тираж за печат. Предвид наближаващите коледни и новогодишни празници, новите бройки ще бъдат налични около 10-ти януари. Което означава, че продължаваме да приемаме вашите заявки тук, в темата, както и на лично съобщение до мен.

 

Закрихме клубната година с раздаване и разпространение на календара. С календар ще открием и новата година. За да не се връщате до първото мнение в тази тема, публикувам тук отново информация за изданието и начина на получаването му.

 

За София. В началото на годината ще обявим дата за сбирка на паркинга пред НИМ, където ще може да получите изданието лично.

 

За София и страната, доставка с Еконт. Ако това е предпочитания от вас начин за доставка, на лично съобщение следва да ми изпратите:

- населено място;

- конкретен офис на Еконт или ваш личен/служебен адрес;

- две имена на получател

- мобилен номер на получател;

- желани бройки от календара.

 

Стойността на куриерската услуга е за сметка на получателя. Моля да не публикувате данните си в темата, правете го само на лично съобщение до мен.

 

Цената за 1 брой календар е 20лв.

 

За хората, които все още не са го видяли на живо, една от снимките в него:

 

20221217_145719154_iOS.thumb.jpg.b21da48aa0099adb40c9e7b71db6bf69.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не успях да се класираме на срещата за съжаление. Ще взема моята бройка при първа възможност или на първата среща за 2023?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 

Ще го взема от НИМ през 2023

@roodnb ми направи някаква пирамидена схема ;)

Редактирано от o3Mo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, o3Mo написа:

+1 

Ще го взема от НИМ през 2023

@roodnb ми направи някаква пирамидена схема ;)

Участваш тва е ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера лично си получих календара от Юли @Mishelle.  Както моя, така и на Иво Смирнофф. Съжалявам, че не успях да посетя срещата на НИМ и да се видя с многото готини хора, събрали се там. Календарът е чудесен! Като подбор на снимки, печат, хартия и формат. Това си е традиция за всяко издание и тези, които за първи път са решили да си вземат, ще бъдат приятно изненадани от качеството.

Поздравления за екипа, участвал в направата му и весело посрещане на празниците на всички!

  • Благодаря 3
  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, добре че тук камбаните бият по два пъти (за глухи кат'мен) -   +1бр.  - ще се видим догодина да си го получа лично 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @Mishelle - Точно за срещата на "НИМ" бях 2-ра смяна на Работа :( Дано другия път се уцели да почивам или да съм 1-ва смяна. Моля, запази ми Един Брой Календар. Мерси :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички нови поръчки от темата и от лични съобщения са приети и обработени.

 

Преди 1 час, tuningmania написа:

До @Mishelle - Точно за срещата на "НИМ" бях 2-ра смяна на Работа :( Дано другия път се уцели да почивам или да съм 1-ва смяна. Моля, запази ми Един Брой Календар. Мерси :)

Твоята бройка си ти е запазена ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, Alexandar написа:

В последния момент да се включа и аз с една бройка. Благодаря.

Запазвам ти я, Саше ;)

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Втория тираж на календара на Шкода клуб България за 2023г. излезе от печат. Отново сме отпечатали повече бройки. Дори да нямате все още заявка, ще може да се сдобието с нашия красив календар.

 

Всички поръчки, направени тук и на лично съобщение, които ще пътуват с куриер, ще бъдат изпълнени днес.

 

За поръчалите с лично предаване за София ще могат да си вземат календара тази неделя, 29.01.2023г., от 13:00ч. на паркинга пред НИМ, където ще се проведе и откриването на клубната година за София. Заповядайте и на атрактивния авто поход, който сме организирали за вас с начална точка точно от паркинга на НИМ. Потегляме в 14:30ч. а крайната точка е паркинга на HomeMax в Люлин. Подробности ще намерите в тази тема.

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.