Jump to content

skoda-club-nulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Rapid Spaceback 1.2 TSI 110к.с.- местоположение на горивния филтър


rossivo

Recommended Posts

Здравейте, колеги.
Имам Skoda Rapid Spaceback 1.2 TSI 110к.с. от 2017г, но не намирам къде е разположен горивния филтър. Предполагам, че е разположен вътре в резервоара? Но реших да се консултирам с вас. Благодаря ви предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, The Best Forman много благодаря за бързия отговор. Аз също така си помислих. Не е много добро това решение за нашите ширини, ама това е. ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност тази помоа в резервоара е само подкачваща , а истинската помпа е механична отпред в лявата страна на главата .. та за това няма филтър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 30.11.2022 г. at 19:01, The Best Forman написа:

Всъщност тази помоа в резервоара е само подкачваща , а истинската помпа е механична отпред в лявата страна на главата .. та за това няма филтър.

Много благодаря колега за уточнението. Мисля, че тази тема ще е полезна и на други колеги, когато търсят филтър в бъдеще. Весело изкарване на предстоящите празници!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.