Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Замяна на дистанционо


vladko1

Recommended Posts

Здр колеги някой запознат ли ако си поръчам от али експрес платката на дистанционото,дали с вагком щемога даго обуча към колата отваряне и затваряне че моето дистанционо сгъна,ако стане ще прехвърля ампулата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, аз съм използвал такова дистанционно и да, може да се обучи за централното заключване с vcds, но с прехвърлянето на старата ампула за имобилайзера. Иначе има нужда от нарязване от ключар и обучаване с Vag-comander за цяла заготовка. Като правиш поръчка гледай дали номера на твоя ключ е същия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично преди години си поръчах ключ от алито. Все още бачка и даже хваща от далечни разстояния, за разлика от оригиналните които хващат от 50 см от колата. Обучих си го с клипчета от ютуб, нарязване при ключар, едната ампула от единият стар ключ я сложих в китайския и до момента не съм имал проблеми.

Гледай само номера да е същият като от твойте :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, vladkant написа:

Аз лично преди години си поръчах ключ от алито. Все още бачка и даже хваща от далечни разстояния, за разлика от оригиналните които хващат от 50 см от колата. Обучих си го с клипчета от ютуб, нарязване при ключар, едната ампула от единият стар ключ я сложих в китайския и до момента не съм имал проблеми.

Гледай само номера да е същият като от твойте :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 6.02.2023 г. at 7:59, Атанас написа:

 

Бях за бравил да те питам ти като си обучил дистанционото анпулаата беше ли вътре или само платката си обучил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сглобих целия ключ ( с ампулата и дистанционното ) и го обучих, но имай предвид, че се обучават наново всички ключове, които имаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си поръчал нова ампула трябва обучение с другата програма, която обучава ключа към имобилайзера в таблото, иначе няма да стане. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, Атанас написа:

Ако си поръчал нова ампула трябва обучение с другата програма, която обучава ключа към имобилайзера в таблото, иначе няма да стане. 

При мен случая беше старата ампула и ключа със ново дистанционно за отключване и заключване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.