Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Може ли музика през блутут Skoda radio Blues?


Recommended Posts

Здравейте, нов съм във форума, купих на дъщерята Skoda Fadia MK2 - 2013 г., има блутут хендсфри, свързва се с телефона, но не може да се пусне музика от телефона. Радиото е Skoda radio Blues, има ли тази възможност или да го заменя с друго оригинално? Кое е взаимозаменяемо с него, за да остане командването от волана и хендсфри системата? Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали ще е от помощ .. всъщност не знам и какво представлява въпросното радио , но на моето (Суинг) във Фабия 3 карах близо 6 години , като ползвах блутута само за телефония. Един ден ми прищрака да пробвам едно онлайн радио , пуснах аудиото на блутута на телефона , но ядец - упорито не пускаше аудиото в радиото. Изтрих всички връзки в радиото и ги свързах отново с телефона и от тогава излиза и музиката в картата на телефона като източник. Всичко зависи от това какво може самото радио.

П.П. Между другото звука е много куц през блутута (много тих).

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bolero в Октавия 3 2017 година стриймва музика от телефона през Bluetooth без никакви проблеми и без компромис с качеството и силата на звука.

20230217_155059.jpg.3bbac4e567aa7a841e51f93d52c9e258.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Самото радио трябва да поддържа Bluetooth A2DP "Advanced Audio Distribution Profile". Ако го няма, няма как да стриймваш музика 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.