Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Поставяне на мултиволан. Помощ!


Vladimir08

Recommended Posts

Здравейте,

Става въпрос за поставяне на мултиволан на Октавия 2 2005. Колата е автомат, но не DSG. Искам да монтирам такъв от vRS. Питането ми е за да се подкарат копчетата да работят какво трябва да се направи. Също така се интересувам ако волана е с пера дали ще работят?

Поздрави!

Octavia-RS-Steering-770x440.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко зависи от това, какъв е модула под волана. Трябва да е най-високото ниво/изпълнение. @JORDITO мисля, че може да даде контакти на хора, които се занимават с това. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Владо и Денис са хората. Във фейса DV AUTOMOTIVE DETAILING. 

https://www.facebook.com/people/DV-Automotive-Detailing/100047161518380/

 

Редактирано от JORDITO
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 22.02.2023 г. at 10:07, zloQQ написа:

Всичко зависи от това, какъв е модула под волана. Трябва да е най-високото ниво/изпълнение. @JORDITO мисля, че може да даде контакти на хора, които се занимават с това. Успех!

 

Има ли списък с номерата на модулите, където мога да видя кой с какво ниво е?

Преди години бях купувал един, но нямам идея с какво ниво е.

 

 

На 22.02.2023 г. at 12:37, JORDITO написа:

Владо и Денис са хората. Във фейса DV AUTOMOTIVE DETAILING. 

https://www.facebook.com/people/DV-Automotive-Detailing/100047161518380/

 

 

Доста полезна информация. Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По спомен, модулите се различават само в последните букви. Нямам обаче представа, къде може да се намери информация за нивата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, zloQQ написа:

По спомен, модулите се различават само в последните букви. Нямам обаче представа, къде може да се намери информация за нивата. 


Ето го модула. Ако може някой да каже какво ниво е или да напише такъв с най високо за да търся. Благодаря. 

EB1F3381-6B15-4729-BD7E-81BC6162F957.jpeg

Редактирано от Vladimir08
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пусни снимката на тези, които Жорката е споменал по-горе - DV AUTOMOTIVE DETAILING. Мисля, че бързо могат да отговорят на въпросите ти. Все пак с такива неща се занимават и инфото, което имат е "от първа ръка" така да се каже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Vladimir08 написа:


Ето го модула. Ако може някой да каже какво ниво е или да напише такъв с най високо за да търся. Благодаря. 

EB1F3381-6B15-4729-BD7E-81BC6162F957.jpeg

Колега, виж този линк, би трябвало да ти даде нужната информация.

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Steering_Wheel_Control_Module_Versions

Между другото, това което си показал на снимката е Can Gateway модула, а на теб ти трябва този , който се намира под волана.

Редактирано от Атанас
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Атанас написа:

Колега, виж този линк, би трябвало да ти даде нужната информация.

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Steering_Wheel_Control_Module_Versions

Между другото, това което си показал на снимката е Can Gateway модула, а на теб ти трябва този , който се намира под волана.


да. Малко се обърках. Исках да разбера Can модула с какво ниво е ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, zloQQ написа:

Пусни снимката на тези, които Жорката е споменал по-горе - DV AUTOMOTIVE DETAILING. Мисля, че бързо могат да отговорят на въпросите ти. Все пак с такива неща се занимават и инфото, което имат е "от първа ръка" така да се каже.


Писал съм им. Чакам отговор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Skoda Octavia 2 retrofit - Octavia 2 - Шкода клуб България (skodaclub.bg)

В тази стара тема има описание от един колега, как се прави ретрофит на мулти-волан. 

Може и да ти помогне.

Редактирано от Атанас
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.