Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дросел на мотор БКД


кракс

Recommended Posts

Здравейте имам проблем гори ми бушона 10А в двигателния отсек за дросела на Октавия2 и светва чека.Иначе дросела го почиствах и тествах преди това затваряше и отваряше  при изкл. Контакт.Какво може да е и,какъв съвет бихте ми дали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако дросела е тестван и работи на друг автомобил , проверете инсталацията към дросела - разплитане и прозвъняване до буксата на ЕКУ то. Имаше на някои дизели инсталация , която с годините започеа да се разпада и да прави номера , но не съм сигурен на кои мотори на ВАГ.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тествах го само на мойта кола,но при чистене на съм отварял капака където е платката и управлението възможно там да е замърсено или има дефекти рали зъби и понякога задържа и товари линията от което гори бушона

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прегледай си инсталацията пред скоростната кутия, преди закрепването към купето. Често там се протриват кабелите на тези Октавии, заради вибрации/клатенето на мотора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ще погледна  вероятно ще ми трябва канал да видя отдолу отгоре едва ли ще видя къде точно минава снопа с кабелите.Лек ден и благодаря отново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ще погледна за сега съм с 15А бушон и трети ден не гори ,колата гасне меко значи клапата работи нормално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

опасно решение за инсталацията е по-големият предпазител потърсете реалният проблем много вероятно е да е в самият дросел 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.