Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Продава се Octavia 3,combi,1.6 diesel, 40 000km.


ginov

Recommended Posts

Здравейте, какво мислите за цената, дали бих успял да я продам. Аз съм първи собственик. 

https://m.mobile.bg/details/11666254575142126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То ще си покаже… ако няма интерес, сваляш надолу! Според мен реално над 25к лв няма да даде никой за 1.6тди на 5г, въпреки състоянието и малкия пробег! Но това е само моето мнение…

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2г се сдобих с О3 РС тди дсг под 45000км на 4г заупена от еуратек за толкова пари, та според мен цената ти е много висока. Вярно, че сега трендът е такъв, поизчакай малко ако не си на зор с продажбата и виж дали ще има някакъв интерес. Ако няма - сваляш.

Ако ѝ вземеш и 27-28к пак трябва да си доволен. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази кола, на тази цена (или близка) ще се продаде, но не в БГ, а в някоя чужбина, където хората са практични. 1.6 е перфектен като подръжка и рсзход. Ако не бързаш с продажбата - оставете я на тази цена. Също може да пробвате обратно изкупуване в Еуратек. Там могат да в оценят сравнително добре (в техен интерес) и да сравните нещата. Мисля, че също може да се остави при тях да се продава. А ако ще я сменяте и все още не сте избрали кола, може да я замените като първоначална вноска. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.