Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сервизна акция за дефектни шофьорски въздушни възглавници при моделите на Шкода за периода 2012 - 2018 година.


РусенскоВарено

Recommended Posts

Ако имате Шкода, произведена между 2012 и 2018 година, има вероятност колата да е с дефектна шофьорска въздушна възглавница.

 

Шкода провеждат глобална кампания за замяна на дефектния компонент.

 

На този линк:

https://recallactions.skoda-auto.com/004/en-com?_gl=1*utytmc*GA4_ga*MDIyNjY2OTAtMmJlYy00YTYyLTliYmQtNTQ4ZGEwOGIwNjNl*GA4_ga_CR52PEW89M*MTY4MTE5NDE1Ny4xLjEuMTY4MTE5NDQ2Mi4wLjAuMA

Можете да проверите дали сервизната кампания се отнася за Вашата кола, като въведете VIN и държава.

Според получената информация, можете да си запишете час за смяна на шофьорската въздушна възглавница в най-близкият до Вас сервиз на Шкода.

 

Поздрави.

Редактирано от РусенскоВарено
  • Благодаря 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за темата и инфото, нямаше шанс иначе да разбера за тая сервизна акция. И естествено съм в кюпа :D

На 10 май в 8ч съм на бойното поле. На момичето по телефона ѝ прилоша, като разбра за какво звъня :D

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бонуса от цялата кампания е, че получавате чисто нова емблема на волана, със синя лепенка на нея - все едно колата сега излиза от завода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, РусенскоВарено написа:

Бонуса от цялата кампания е, че получавате чисто нова емблема на волана, със синя лепенка на нея - все едно колата сега излиза от завода.

Добре, че се разминах. "Мии, нямаме наличност" и ще вземат да ми турят някой черен капак на волана и ще ги убия! ?

п.п. на С2 ЛК е кафяв.

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за полезната информация, колега - аз съм за ЕТ. Написано е --

Моля, незабавно се свържете със сервизен партньор на Škoda

Редактирано от sando2
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обадих се вторник, запазих час за днес, 13:00. Бях в ЕТ в 13:05 и в 13:35 си взех колата. 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 13.04.2023 г. at 19:45, joro-120L написа:

Добре, че се разминах. "Мии, нямаме наличност" и ще вземат да ми турят някой черен капак на волана и ще ги убия! ?

п.п. на С2 ЛК е кафяв.

Аз не можах .. в 8.15 прибраха колата , в 8.45 беше на паркинга. Странно , че не излезе в компютъра им записания час , но  беше в списъка за сервизната акция , а разлики действително има - текстурата на пластмасата е друга , цветовото кодиране няма нищо общо с нищо по интериора и за капак нещо ми вадеше очите през целия път до работа и помолих форумния шпионин Марто (mrt)  да ми прати снимки от 04.2016 и се оказа пръстена около емблемата широк и черен мат , новия тесен и пиано лак (добре , че по волана има малко от него) .. абе седи като подарен , за което ЕураТек нямат вина  , но най-много се ядосах , като прочетох приемо-предавателния протокол , че колата ми била за миене (мих я в неделя) .. алооо , кат не ви аресва , що не я измихте ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, The Best Forman написа:

но най-много се ядосах , като прочетох приемо-предавателния протокол , че колата ми била за миене (мих я в неделя) .. алооо , кат не ви аресва , що не я измихте ?

+25 евро към Чехия. Даже по документи са я измили.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, The Best Forman написа:

.... разлики действително има - текстурата на пластмасата е друга , цветовото кодиране няма нищо общо с нищо по интериора и за капак нещо ми вадеше очите през целия път до работа и помолих форумния шпионин Марто (mrt)  да ми прати снимки от 04.2016 и се оказа пръстена около емблемата широк и черен мат , новия тесен и пиано лак (добре , че по волана има малко от него) .. абе седи като подарен , за което ЕураТек нямат вина 

Съмнявам се. Сложили са капак от Фабия 4, Скала, О3FL ...... каквото си избереш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре , че не решиха , че може да ми остане волана в ръцете и да ми сложат целия волан от Фабия 4 .. този стил евтино , китайско , гаражно изкуство ми идва вповече ?

Докато чаках , успях да вляза в Енияк iV и си припомних миризмата , която ме лъхаше , докато сглобявахме спалнята и гардероба на Владо от мебели Виденоff .. не знам какво от рециклираните материали струва 130к.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, The Best Forman написа:

.. не знам какво от рециклираните материали струва 130к.

Батерията ;) И гъзърлъка да караш електричка. След година-две и тая ще поотшуми. Сега просто е "модерно", т.е. скъпо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, zloQQ написа:

А що не си взе статия капак бре, Гена? Той се сменя :)

Защото не е опция предлагана от официалния сервиз. За съжаление :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, zloQQ написа:

А що не си взе статия капак бре, Гена? Той се сменя :)

Нямаш такива опциЙ .. имаш опция да отидеш или да не отидеш да сменят възглавницата ;)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама...капака е отделно бре. Що не пита да си ти върнат твоята "капачка" и да си им оставиш новата? На дали бих отказали :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, zloQQ написа:

Ама...капака е отделно бре. Що не пита да си ти върнат твоята "капачка" и да си им оставиш новата? На дали бих отказали :)

Не мисля. Според мен сменените капаци ги връщат на чехите да си ги рециклират и няма да им признаят смяната, ако е пипано. Стрелям на посоки, но опита ми с такива институции е такава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, пак ще върнат капак. Не сте много тея, дето Ви сърбят главите отвътре, та нищо не се губи ако бяхте питали. Така, както сменят масло на гаранционни коли донесено от клиента, вероятно биха направили изключение :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, PRR написа:

При мен капака си е същия. Само Гената рИве :D 

Потвърждавам.?

 

Гледах си снимките на волана, гледам и сега как е с новия капак, 1 към 1 са, няма никаква разлика.

 

Гената е богат, пък е и на години, в правото си е да мрънка за дреболии.?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.