Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сервизна акция за дефектни шофьорски въздушни възглавници при моделите на Шкода за периода 2012 - 2018 година.


РусенскоВарено

Recommended Posts

преди 40 минути, РусенскоВарено написа:

...пък е и на години, в правото си е да мрънка за дреболии.?

Ей за това к'ва глоба те чакаа и какво потвърждаваш , като и твоя е същия - сиво към черно с лъскава ринг .. не помня само какъв ринг имаше преди това (да не мислиш , че не съм ти огледал колата вчера ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, The Best Forman написа:
Преди 1 час, РусенскоВарено написа:

 

Ей за това к'ва глоба те чакаа....

Хекмин Ага, що са дразниш ся, нидей така, Ефендим, ша дигнеш кръвно, ша си развалиш рахата, няма да ти се услади кюнефето, ша ти загорчи кафето и за кво - за нищо, некво илюзорно цветоусещане.?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 27.04.2023 г. at 18:48, The Best Forman написа:

в 8.15 прибраха колата , в 8.45 беше на паркинга.

Е затова са сложили каквото хванат. 100% са имали капак за Фабия 3. Късата клечка.

Всичко е толкова еднакво. Кой ти гледа детайли в ЕТ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, joro-120L написа:

Е затова са сложили каквото хванат. 100% са имали капак за Фабия 3. Късата клечка.

Всичко е толкова еднакво. Кой ти гледа детайли в ЕТ.

Сложили са каквото са им дали от Млада Болеслав.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, The Best Forman написа:

Сложили са каквото са им дали от Млада Болеслав.

И аз смятам така. При тия акции има много точна отчетност, защото това са си чисти загуби за фирмата и, дори 5% да могат да "спестят", ще го направят. В случая клиента няма думата. Афтер маркер капаци бол ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо тогава само на Гената не е такъв, какъвто трябва да е. Като гледам, другите не се оплаквате.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, joro-120L написа:

Защо тогава само на Гената не е такъв, какъвто трябва да е. Като гледам, другите не се оплаквате.

 

Или само моята бюджетна , складова наличност е била различна , или само аз различавам нюанси ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 13.04.2023 г. at 19:45, joro-120L написа:

"Мии, нямаме наличност" и ще вземат да ми турят някой черен капак на волана....

Само да уточня, че това в кавичките си го съчиних. Не е цитат. Предположих за такъв вариант. Не съм звънял в ЕТ.

 

Преди 2 часа, The Best Forman написа:

... или само аз различавам нюанси

На това нюанс ли му викаш: :)

На 27.04.2023 г. at 18:48, The Best Forman написа:

.... и се оказа пръстена около емблемата широк и черен мат, новия тесен и пиано лак ... абе седи като подарен

Изброил съм моделите с такъв капак, на първо четене. В предишно мнение. Специално рових в Гугъл за справка от къде ти е капака. Не съм спец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Вчера пред мен на Поло 2015-17г в движение с 30кмч му се отвори шофьорския еърбег… без да има причина, ей така от нищото! Явно и ФВ са в кюпа! 

  • Объркан съм 1
  • Несъгласие 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, b3lq7a написа:

 

Вчера пред мен на Поло 2015-17г в движение с 30кмч му се отвори шофьорския еърбег… без да има причина, ей така от нищото! Явно и ФВ са в кюпа! 

Лошо... Добре, че поне не е от дефектната серия на Таката, че тогава ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, PRR написа:

Лошо... Добре, че поне не е от дефектната серия на Таката, че тогава ...

Ентусиазирах се спешно да сменя и моя бег… Току що говорих с зам. началника на сервиза в Надежда! Успокои ме, че сервизната акция не е заради риск от гръмване на еърбега, а заради опасен за здравето при вдишване газ, който излиза при активиране на възглавницата… явно на това поло от вчера проблема му е бил друг! 

IMG_2846.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитат

At the heart of the problem is the airbag’s inflator, a metal cartridge loaded with propellant wafers, which in some cases has ignited with explosive force. If the inflator housing ruptures in a crash, metal shards from the airbag can be sprayed throughout the passenger cabin—a potentially disastrous outcome from a supposedly lifesaving device.

Не знам, какво знаят от Шкода, но това е описание на проблема. Реално има опасност от "шрапнели" в купето....

  • Несъгласие 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, PRR написа:

Не знам, какво знаят от Шкода, но това е описание на проблема. Реално има опасност от "шрапнели" в купето....

Преди 10тина години на близък с чисто нов тогава Туаран, буквално на 2месеца, в движение му се отвори от нищото еърбега. Може би затова си мислех, че рискът е от отваряне. А и вчера на това поло като видях какво му се случи се очудих, че имат проблем на Шкода друг! Пламен Тодоров ми каза, че имало риск от вдишване на метални частици при отваряне! Или поне така го разбрах… 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, PRR написа:

Не знам, какво знаят от Шкода, но това е описание на проблема. Реално има опасност от "шрапнели" в купето....

И аз четох статия , в която описваха около 20 случая на наранявани от шрапнели от пиропатрна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, The Best Forman написа:

И аз четох статия , в която описваха около 20 случая на наранявани от шрапнели от пиропатрна.

С каски!

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минах в Надежда, за около 40мин ми го смениха. Никакви разлики в цвета с предишния или по логото! Вече ще карам спокойно :d 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе само Гената вижда разликите. Ама неговото си е професионално изкривяване! Ей тия два зъба, имат 1/128 разлика в нюанса на  бежавото при флоресцентно осветление от 3ти ред :D 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, PRR написа:

Абе само Гената вижда разликите. Ама неговото си е професионално изкривяване! Ей тия два зъба, имат 1/128 разлика в нюанса на  бежавото при флоресцентно осветление от 3ти ред :D 

Представи си , че на събора изпусна машинка за подстригване под шапката ти , да ти те заглади хубаво покрива и на другия ден пред огледалото да те убеждавам , че това е същия Петър Райков :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, PRR написа:

Абе само Гената вижда разликите. Ама неговото си е професионално изкривяване! Ей тия два зъба, имат 1/128 разлика в нюанса на  бежавото при флоресцентно осветление от 3ти ред :D 

А, не си познал! Стандартния зъбокърт (не само нашия Касапин от Красна поляна) не разпознава нюанси. Това го прави само зъботехника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 21 часа, Izolini написа:

А, не си познал! Стандартния зъбокърт (не само нашия Касапин от Красна поляна) не разпознава нюанси. Това го прави само зъботехника.

Незапознат си :) Зъболекаря е тоя дето казва кой е цвета. Ползват едни шаблончета, едни чудеса ... Професионално изкривяване ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес и аз минах през Дружба, та си записах час, ама чак 05,06. Приемчика не беше особенно любезен, само дето не ми каза - е ман от вас, с тия въздушни възглавници и как ги разбирате тия акции аджеба. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.