Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Не работещо гнездо за запалка.


fabia 1234

Recommended Posts

Бушонът които е за нея е здрав, къде другаде може да е проблема с плюсът/маса има/, че е тегаво махането на средния тунел за да сваля запалката?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да не си изключил от бутона свалянето и вдигането на задните стъкла,ако е изключено няма ток в запалката 

Редактирано от skodafen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

задните ми не са ел. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има плюс и минус на гнездото (измерени) и здрав предпазител , аз бих заложил на изгорял елемент (самата запалка).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

писал съм че проблема е с плюса и в скоби маса има. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Фабия 1 съм брал "ядове" със запалката - по спомен беше на таймер и модула на централната електроника я гаси след известно време (при изкллючен двигател) , същото беше и гнездото в багажника , но при работещ двигател трябва да има ток.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно при работещ няма и това ми е дерта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е ползвано много гнездото , може да е нагоряла пластината , а може и някой да е забравил да включи жицата .. по спомен конзолата между седалките беше на 3-5 рапидки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.