Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мнения за Seat Leon Xperience 1.8 TSI от Аутотехника ЕООД


Recommended Posts

Здравейте, колеги.
Може ли да споделите мнения за Seat Leon Xperience 1.8 TSI 4x4 DSG 2017 година.

По-конкретно - този екземпляр:
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11680879213016201&slink=s5waq6

https://www.stock-center.bg/bg/searchresults/vehicle/SC43153

Продава се от АУТОТЕХНИКА ЕООД, което, доколкото намирам информация, означава,
че колата е или върната от оперативен лизинг, или е била рента кар.
Надявам се там, като официален дилър, да поддържат колите качествено и навреме...

Привидно ми изглежда добре,
има леко разминаване на преден ляв калник с броня (най-вероятно е била ударена там),
но всичко друго, включително цената, ми изглежда добре за тази година, екстри и километри (ако може да се разчита, че са реални).

Уж за новите бензинови двигатели трябва да няма проблеми с маслото,
евентуално, може би, ще трябва да се смени веригата...

- Та - може ли малко мнения, размисли и страсти, и каквато и да е друга (полезна) информация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като последните месеци доста гледах за Пасат от тези години и с този мотор, мога да кажа само едно - цената изглежда наистина справедлива спрямо екстри, мотор, пробег и т.н.

 

Двигателя не би следвало да има яд. Пие масло най-вероятно, но това вече си е по-скоро стандартно вече. Доливаш и караш :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тц, тоя е 3ген, не би трябвало да пипа масло! Цената ми се вижда висока, иначе в Ок колата! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.