Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Национален Шкода събор, 23-25 юни 2023г., с. Рибарица, общ. Тетевен


Шкода клуб България

Recommended Posts

Дългогодишния партньор на Шкода Клуб България, Пепино, ще подари ваучери за безплатна диагностика на трима късметлии, посетили Национален събор Шкода Клуб България

logo.png.21f4d88c12f4c7af937e043dca8d797e.png

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трескавата подготовка продължава, след само 7 дни ще видите прекрасно запазената, автентична и на оригинална боя шкодичка на Борислав Николов !

354827276_24039904512275126_1632485008400494415_n.jpg.cf880a60696f9c8d4ad7f6df63a20823.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Скучните комбита" на маркта, пречупени през призмата на младите хора! След само 6 дни ще можете да видите още автомобили с придадена идентичност, като октавията на Иван паркирани на поляната на "Кървавото кладенче" received_205177639151500.thumb.jpeg.2645ecb025c5defbd47155d16d93eb75.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали колатa е ежедневка или "show car", дали е стара или нова, дали е Шкода или не, няма никакво значение, всеки е добре дошъл, след само 5 дни на Национален събор Шкода Клуб България !received_789238692575289.thumb.jpeg.e59c8146e23c80281364ed0153220981.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Национален събор Шкода Клуб България , ще направим и "МИС ДУПИ", времето ще позволи да няма "мръсници" !!!received_570524295195823.thumb.jpeg.06e53ee08a7e0d15952e3e60bef038cc.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

???ВНИМАНИЕ ВНИМАНИЕ!!! ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ!!! ???
Остава само ЕДИН ДЕН до Национален събор Шкода Клуб България !!!
Надявам се всички да сте готови и да "треперите" в очакване, за тези братя по съдба, като мен, които имат още доста работа по колите си... Не се отчайвайте 24ч са много време!!!

???ВТОРО ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ???

За всички от СОФИЯ, които ще тръгват УТРЕ, ПЕТЪК, 23.06.23г.
???10:00 се събираме на паркинга на ДЖЪМБО БОТЕВГРАДСКО
???11:00 след като изчакаме всички и се наприказваме (все едно няма да сме заедно 3 дни) потегляме?️?️?️ към РИБАРИЦА в колона, като МОЛЯ да спазваме всички правила за движение по пътищата!!! ?️???⛽????️received_807386184042197.thumb.jpeg.da68ceb8af224a5ae18de52d43a91305.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

IMG_20230623_100405.thumb.jpg.63bf35fdd85bf216c994212be23d34e8.jpg

Пътвите сто километра без спирачки (не съм ги натискал) и без досадни ламБи!

Лек път и здрави гуми!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, tuningmania написа:

До @The Best Forman - Изчисти си камерата..

Леко примижи , докато я гледаш и всичко е точно ;)

Ако щеш вярвай я изчистих преди да снимам , но явно протектора е за смяна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, tuningmania написа:

До @The Best Forman - Имаш протектор на камерата?

Ами - треперят му ръцете от нетърпение да стигне Рибарица ?

На всички, които ще посетят това мероприятие от национално значение, пожелавам най-приятно изкарване и времето да е с вас ?

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Logrus написа:

.... и времето да е с вас ?

Времето винаги е правилно - ракиено ;)

  • Одобрявам 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прибваха ли се всички благополучно ?
Събора тази година беше мега.  събрахме се доста коли , хапването както винаги беше на ниво и студената бира в тази жега беше тамън.

Аз за съжаление снимки нямам , но пък си изкарах супер добре.

Поздрави и благодарности на организаторите !
 

 

  • Одобрявам 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние се прибрахме безпроблемно !

Дори с Марто си направихме разходка из София, защото не ми се слизаше от Бореслава, а пък той искаше да се вози !
Впрочем, любимата ми се представи чудесно и през трите дни ! Истинско удоволствие е, да се пътува с нея !

Иначе, Съборът беше чудесен !

Много хора - готини, много автомобили - красиви, храната - вкусна и топла, напитките - студени, игрите - интересни и забавни !

Всичко бе на ниво и си личеше, че е организирано с много желание и старание !

Заслужени адмирации за организаторите !

Благодаря за прекрасния уикенд !

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се присъединявам към казаното от Данчо и Боре. Всичко беше на ниво. Автомобили, организация на поляната, хотел с мн. добри условия. И не на последно място - прекараното време с чудесни хора!

Благодаря на всички, замесени в организацията.... и на Коце @malkiq :)?

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прибрах се и аз без проблеми, като трябваше да тръгна налко по-рано в Събота. Но за сметка на това се раздадохме със Шкодилака, по завоите към Шипково и от там Троян-Кърнаре, и към Пловдив, че имах малко работа в града... Но щом свиреха гумите по завоите, значи всичко е било добре! ?

Да благодаря и аз за страхотната среща, много приятно и супер организация! Като първа за мен, беше супер! ??

Препратих всичко каквото съм снимал, такаче ще се появи матерял по някое време ?

Поздрави от мен и ако има нещо пишете тук или във фейсбукът - Dimitar Zlatev Zlatev. 

Поздрави и от сивият заек! ?

20230624_132207.jpg

  • Благодаря 2
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо огромни благодарности за организацията на всички замесени. Отново браво на водещите за усмивките и шегите, не на последно място тези дето не оставиха нашето "гардже" гладно и ми спестиха едни разходки до Тетевен ???.

Благодаря и на всички дошли да се видим и да се посмеем, догодина отново сме там.

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.