Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Търся уплътнения между фаровете и капака


ghost_rider

Recommended Posts

Здравейте,

За Октавия 1 ФЛ търся гумените уплътнения на фаровете - тези които уплътняват към капака и решетката. Ако някой има счупени фарове (не съм сигурен, но може би и на префейсовите стъклени фарове са същите) с налични здрави уплътнения, които още не е изхвърлил може да свършат работа.
Номерата са съответно 1U0941715A и 1U0941716A. Вероятно мога да ги поръчам от ЕТ, но ако се намерят на по-разумна цена няма да се разсърдя.1U0941715A-1U0941716A.jpg.2b55047ea54c86e9cf19e73aa409af33.jpgIMG_20230628_122340.thumb.jpg.2194e55146cae3c978b47fde0981c11a.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената в Еуратек е 27.02 лв за уплътнение, лявото го имат налично в Шкода Център Надежда в София, дясното е същите пари, но с поръчка.

 

Един съвет - като поръчвате, правете го през Георги Писашки от Шкода Център Тотлебен (Малкия Еуратек), човекът е истински професионалист, задължително ще Ви обърне внимание и каквото трябва, ще поръча, бе значение дали е левчета или крупна сума.

 

С отлични лични впечатления съм, повече от 10 години поръчвам неща, вече за втора Шкода, от него.

 

Поздрави.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Цената я проверих вече, но някак си за 2 гумени лентички да дам 54 лв ми се вижда много. Ако някой все пак предложи 2 на цената на 1, може да се навия. Не бързам, а и досега съм карал бяз тях, така че не е драма. 

Благодаря за препоръката. Живея на има-няма 500м от Еуратек Надежда, та ми е удобно от тук да си поръчвам нещата, но ако имам някоя по-екзотична част може да се обърна към човека. 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...
  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.