Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода очаквания 2023


PIIIcoppermine

Recommended Posts

Здравейте, банда , пак ми се е докарала учебна кола , разбира се имам си книжка и всичко , но тръпката е друга. Преди 4 год карах БМВ, най - добрата кола с задно, след Шкода 120 . За който му е интересно, ето и линк от темата

Този път ,ми се иска да е Шкода , дано не е Рапид 1.2 , но ако инструктора е пичага , ще е ок . Ще потърся курсове на Шкода. Ако някой, знае човек инструктор, с учебен автомобил, нека пише, да видим ... :)

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като имаш книжка, за какво ти е инструктор?

Тя, Шкодата, да не е космически кораб - сядаш и караш като всяка кола.?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, baijoro написа:

Като имаш книжка, за какво ти е инструктор?

Тя, Шкодата, да не е космически кораб - сядаш и караш като всяка кола.?

Шкодата е спортен автомобил (без 3 цилиндровите) , според зависи колко закъснявам за работа, изключваш ESP то и си ти. А иначе тръпката е друга, аз карам от 13 годишен , някой привички са ми станали навик, друго си е човека до теб да ти види грешките, да ти каже къде бъркаш и какво може да подобриш в шофирането , да ти даде съвети.

Преди 4 часа, The Best Forman написа:

Саше , ако ти се кара нещо на задно , запиши се за тестдрайв на Ениак ;)

Най - накрая Шкода да изкарат кола с задно!!! Записвам си , ако ми остане свободно време , ще си запиша тестдрайв! :)

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, Гена , ако отида на тестдраив , ще дойдеш ли с мен да снимаш как се усмихваш , като тръгвам от сфетофар с варела на 2ра? все пак съм свикнал на 1.9tdi. :) Може да го качим в Youtube , гарантирам ти че усмивката ти ще е постоянна... :) При тебе готиното е че , като те залепи турбината за седалката, другите пищят а ти се усмихваш ... :)

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 19 часа, PIIIcoppermine написа:

друго си е човека до теб да ти види грешките, да ти каже къде бъркаш и какво може да подобриш в шофирането , да ти даде съвети.

"Аз на пътя - научи ме да шофирам" - един пич така се казва във Фейсбук и кара с теб и ти показва грешките. Ама с твоята кола 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 23 часа, PIIIcoppermine написа:

друго си е човека до теб да ти види грешките, да ти каже къде бъркаш и какво може да подобриш в шофирането , да ти даде съвети.

Колко пъти сме ти давали съвети с @PRR, ама ти все обясняваш, че така си свикнал. Полза няма да имаш, само ще докараш инсулт на човека.

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PRR веднъж ме е возил, никога не съм го карал , нито пък ти. Това не вземай завой на съединител под борчето на ним , нищо не ми говори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорих ей ся с един съсед , на когото , брат му е автоинструктор и маи ще карам Ауди а3 ръчка, така че тръпнем в очакване. :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 3.09.2023 г. at 11:09, zloQQ написа:

"Аз на пътя - научи ме да шофирам" - един пич така се казва във Фейсбук и кара с теб и ти показва грешките. Ама с твоята кола 

Инструктора има педали и вижда кога , какво натискам. Ако някой ще ми дава съвети с моя кола искам да дойде в 5:45 сутринта, като бързам за работа , да ми каже къде бъркам , щото в тоя час няма нищо по - бързо от 1.9TDI ... Toя пич докато си изпие кафето и каже здрасти, аз вече съм заключил колата и вървя към работата... :)

 

Просто знам какво ще стане , човека ще каже "Защо ускоряваме така брутално и спираме толкова рязко?" Отговора ще е - Караме Шкода, закъсняваме за бачкане , а светофара е червен , it was a minor setback, but we are still in a hurry, tattoos ain't cheap... :)

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.