Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пробмел с Skoda Fabia 1.4 MPI 68 к.с 2002


joronykomitov

Recommended Posts

Здравейте колеги от известно време имам следния проблем при първо палене на студен двигател имам силни вибрации на двигателя и на кормилото след като оборотите почнат да падат и вибрациите изчезват. Другият проблем е карам колата примерно 50км никъв проблем спирам някъде и не винаги но понякога като тръгна да паля има един празен ход на ключа всякъш превърта и с подаване на газ пали някой път иначе пробвам няколкото пъти и се оправя но след като запаля светва чека и като тръгна и подам газ  не върви и се чува леко ръмжене след като мине дадени обороти се изчиства това нещо и се оправя даже след няколко паления и гасене чека изчезва. Колата има и газ ходих на диагностика изписа cylinder 2 misfire и човека ми каза да пробвам да карам на газ и само на бензин и ако го прави проблема и на двете явно пробмела е  нещо с запалитената система я кабели я свещи пробвах покарах само на бензин и на газ проблема си изкача и на двете. Вие какво мислите от къде да почна да проверя ли свещите?

IMG20230902163836-min.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеци по-късно...

При мен за същия автомобил е бедна горивна смес. Смених датчик и се пооправи но още изписва бедна смес. Отиди на елкон. Ако си открил проблема ми пиши.

Редактирано от Георги Желев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.