Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем със оригинална навигация Blaupunkt BNO 881 Octavia 2


Recommended Posts

Здравейте отскоро съм собственик на октавия 2 2007г 1.9 105кс и имам проблем със стандарното радио/навигация.Не мога да сменя езика от немски на английски понеже иска диск,който не успявам из целия интернет да намеря и съответно закупя.Опитах със ваг ком и мога единствено да сменя езика на фис дисплея. Също така успявам да "хвана" само БНР.От настройките видях, че антената я засича и проверих физически за всеки случай да не се е разместила или извадила...Имам октавия 1 със афтермаркет сд и смея да твърдя, че списъкът с радио канали е доста богат.Серииния номер на навигацията е " 1z0 035 191 a " ако може да бъде от полза,модела е Blaupunkt BNO 881.Снимката е от интернет понеже колата не е при мен в момента.

download (1).jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.