Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Продавам Шкода Октавия 3, 4х4, 2016, N1


Recommended Posts

Продавам Шкода Октавия. 1,6 TDI, 110 к.с. 4х4, 6М, 145 000 км. Купена/ползвана на лизинг от Еуратек. 

Може да се види и тества в обекта на Шкода в Надежда. Линка на обявата е -  https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11696075040173223&slink=tz8c3w

Автомобилът е сервизиран само в оторизирания сервиз. 

Масло/филтър сменени преди около 2000 км. 

По повод продажбата съм сменил в Еуратек ангренаж, водна помпа и всички елементи към ангренажния комлект. 

При смяната излезе и някакво омазняване и се наложи смяна на семеринг на колянов вал и някакви други части под капака, което било срещано при тези двигатели на подобни километри. 

Цената на ремонта е над 3000 лева, но пък има гаранция 2 години на всичко.

Автомобилът е товарен N1 и в цената има 20 % ДДС и всичко минава на разход. 

Може да се вземе на лизинг директно от Шкода, тъй като не съм го прехвърлял. 

За колеги от форума отстъпка от посочената цена - 1000 лева.  

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Izolini написа:

Колега, остави телефон за връзка!

Колата реално я продават Еуратек, от името на клиента, който и е собственик.

Често срещана практика напоследък.

 

Еуратек са дали два телефона за връзка, касаещи тази кола:

 

0886 47 38 67

0888 69 39 43

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, адаш, но колегата дава отстъпка за колеги от форума, която в ЕТ няма кой да одобри, значи връзката трябва да е с него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте колеги,

извинявайте но разчитам на ЕТ да продават автомобила. Там може да се види, да се кара и да се получи пълна информация за сервизната му история. 

Автомобилът е в отлично техническо състояние, като единствено е по-базово оборудван въпреки, че има всичко необходимо поне за мен - климатик, ел. огледала с подгряване, предли ел. стъкла, парктроник, прилично радио и други, които не ме вълнуват толкова. 

Най-голямото му предимство е системата 4х4 - работи много добре, има достатъчно мощност, а в същото време с този двигател разходът е много нисък -дълъг път около 5, градско 6.5.

Ако в ЕТ кажете, че искате съответната отстъпка, те ще ми звъннат да ме питат и аз ще им потвърдя. 

Тъй като обявата е все още актуална вече 10-тина дена, увеличавам отстъпката, която мога да дам на 2000 лева. 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Отстъпката е валидна до края на месеца. След това, в зависимост от обявената цена, мога да коментирам цената - на лично. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.