Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Помагайте колеги чувам някакво реле цъка в жабката


vladko1

Recommended Posts

Здравейте колеги чувам някакво цъкане около жабката,влизам в колата преди дая запаля и се чува някво цъкане ,все едно е реле.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама при жабката няма релета. И алармите ги крият по принцип при бушоните, за да не си играят да пускат кабели.

Предположение - при даване на контакт във Фабията ми много отчетливо се чуваше цъкане, тогава някой отговори, че е датчика за вътрешната температура.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зад жабката е комфорт-модулът. Понякога при незаключен автомобил се чува подобно цъкане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто влизаш и се чува цъкане? Или даваш на "контакт" и тогава почва да "цъка"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам релето за мигачите дали е като при О1. При мен едно изгоря, макар че проблема дойде от лоста за мигачите, но ако при О2 е същата схема, не е изключено да е то. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 6.10.2023 г. at 14:23, zloQQ написа:

Просто влизаш и се чува цъкане? Или даваш на "контакт" и тогава почва да "цъка"?

Без да давам на контакт влизам в нея и почва на около 5 секунди почва да цъка

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е при отключва е да се включва помпата за гориво и да се чува тя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, zloQQ написа:

Възможно е при отключва е да се включва помпата за гориво и да се чува тя.

Каква помпа аз ви говоря че като вляза в колата цъка нещо през интервал от 5 секунди без да пипам нищо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам, че в профила пише, че си от Бургас. Еуратек е твоя сервиз. Добри са там. Познати ходят и винаги са ОК след намесата на хората от Шкода. Ще закачат колата на диагностика, ще ги качиш да чуят цъкането и ще ти помогнат със сигурност. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.