Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с Octavia lll 2.0 tdi 4x4 2014г.


Антон Цеков

Recommended Posts

Здравейте! От скоро съм собственик на Skoda Octavia lll  и имам следния проблем: Колата като загрее присецва един или няколко пъти и после продължава да се движи нормално. На диагностика не показва нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай малко повече подробности кога присецва. Дали е при тръгване от място, при натискане на газта в движение, при движение с постоянна скорост, има ли значение дали колата се движи с 30 или 130 км/ч и всякакви други подробности. Постоянно ли го прави или се случва един път като загрее и после не се повтаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да започнем с най-лесното. Едва ли ще е от него, щом се случва еднократно, но горивен филтър сменян ли е някога? 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е обслужена напълно: ремъци,ролки,филтри,халдекс,дюзи,масла навсякъде! Присецването е когато е загряла колата и при подаване на газ, колкото повече газ подавам - толкова по- силно е присецването. Няма закономерност на коя скорост си и с колко се движи. Прави го един  или няколко пъти в кратък интервал и после карам без проблем 2-3-5 часа без проблем. Гася я да изстине на 50-70 градуса ,после тръгвам и пак се повтаря.Сменях вакуум помпа и дебитомер - не е от тях

Редактирано от Антон Цеков
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно никой си няма и идея за какво иде реч(както и аз разбира се)!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Антон Цеков написа:

Явно никой си няма и идея за какво иде реч(както и аз разбира се)!

Здравей Антон,

С това мога да ти помогна. Прецени кое може да ти е полезно.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.