Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Bulstrad - доверен сервиз?


niki8881

Recommended Posts

Привет, другари! 
Имам нужда от добър сервиз, който да работи с Булстрад застраховане в София. 
Става въпрос основно за щети по боята и лака - дребни драскотини и малко по-дълбоки щети по предната броня вдясно 

при влизане в гараж (знаете за широките софийски гаражи ??). 

Някой има ли опит с този застраховател, доверен сервиз с читави бояджии (включително полиране, пастиране и тн). 

 

Поздрави и нека силата бъде с вас! ??

 

 

Редактирано от niki8881
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://maps.app.goo.gl/79mbf6R81bpUsAaz5?g_st=ic
 

Пробвайте този сервиз! Тази година ги ползвах с възлагателни от Булстрад и доплатих за цялостно боядисване (3/4 от колата беше заведена по щети и аз си реших да е цялата), повече от доволен останах! Досега поне 4-5г. там си правя щети, през няколко застрахователни компании, на няколко коли, но със сигурност последно през търсената от вас! Чака се за ред (ако са малко детайли - 2/3 седмици, за цяла кола 2/3 месеца), но са точни, изпипват си работата. Успех! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 5.11.2023 г. at 20:33, skodafen написа:

 

Ветек  ?

Тц, не работят с булстрад (или поне не работеха до скоро)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, b3lq7a написа:

Тц, не работят с булстрад (или поне не работеха до скоро)!

Напротив. Точно преди 1 година ми боядисаха няколко детайла, естествено със записване 2 месеца по-рано, но бях с възлагателно писмо + доплащане от моя страна за друга щета платена по ГО. От моя опит с бояджийски сервизи, смятам че работят добре, но може и по-добре! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че работят с Лазурит. Там сме правили служебни коли, ма нали знаеш кой ти гледа качество на ремонт на служебна кола така че не знам колко добре работят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, silent написа:

Мисля че работят с Лазурит. Там сме правили служебни коли, ма нали знаеш кой ти гледа качество на ремонт на служебна кола така че не знам колко добре работят.


лазурит сервиза в захарна фабрика за мен е ужасен! Преди време на предната Шкода им се доверих и в горе посочения сервиз ми я оправиха! 
 

във ветек звънях, на мен ми е удобно да ползвам външни сервизи на Ет, но казаха, че не работят с Булстрад, исках при тях, за да не доплащам за цялостно боядисване, уж те са с опит в цветовете на марката и доколкото получих мнения могат да уцелят цвета! А на сегашната цвета е тегав, доста! Все едно, ако ветек работят с Булстрад, може и да са по добър избор от препоръчания пт мен сервиз, може и да не са. Не искам и да знам! Поздрави и нека нямаме такива грижи и нужди :)! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ползвал Ветек в началото на тази година с Каско в Булстрад.

Иначе съм доволен и от Лазурит за съжаление вече не са в Захарна Фабрика а са на Ботевградско шосе/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8.11.2023 г. at 22:28, Speedster написа:

Аз съм ползвал Ветек в началото на тази година с Каско в Булстрад.

Иначе съм доволен и от Лазурит за съжаление вече не са в Захарна Фабрика а са на Ботевградско шосе/

Значи може и да бъркам, с предната кола, за Ветек, тя беше в БулИнс! Но от Лазурит в Захарна фабрика (Света тройца) съм много недоволен (направиха ми предната Шкода далматинец, 2 години събирах възлагателни писма и в Авангард ми я оправиха)! Също от ДК(или нещо с дк в името, намират се до стария път, при жп прелеза, на Обеля 2,  в посока митницата, който пак е външен на ЕТ, там дори повече съм патил! 
Все едно кой, колко и дали е доволен… при бояджия и газаджия! Нещата при тях са на кантар или на късмет! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Ветек от години работят с Булстрад. Гарантирано. И в момента работят. Имам възлагателно писмо от Булстрад към Ветек от онзи ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.