Jump to content

skoda-club-nulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

marinovdeko

Recommended Posts

Добър ден колеги !

 

Създавам тази тема , за да може всеки собственик на

Шкода Супърб 1 (2002-2008г)

да остави запитване , мнение или съвет за поправка , реставрация или тунинг на модела . 

Благодаря Ви предварително !

20230103_140815 (1).jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая дървения не стана ли демоде вече. Поне аз никога не съм я харесвал и такава кола не бих купил но дет се вика въпрос на вкус.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ппц сте прав , но визията така е по-разчупена лично аз мисля че е по-добре от изгорялата черна пластмаса, а за карбоново фолио изобщо не ми се говори защото е пълна безсмислица (според мен , всеки има право на мнение и вкус разбира се ) с тази реставрация целя модела да заприлича на екстровите модели - Laurin & Kliment които обаче се различават по двигателите от моя разбира се .

Редактирано от marinovdeko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взел съм мулти волан и лентов кабел , надявам се в най-близко бъдеще да мога да инсталирам и него .

Ако някой е правил подобно нещо моля да сподели , дали ми търябва нещо повече освен мулти волан и лентов кабел за да подкарам поне бутоните за увеличаване и намаляване на звука за първо време .

 

Редактирано от marinovdeko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не , видях в една автоморга блъсната и взех корите и панелите от нея също подлакътника и жапката за очила над шофьорската врата 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.