Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Kamiq въпрос


perseus

Recommended Posts

Здравейте, в момента виждам акция за бракуване/обратно изкупуване за Камия 1.5 бензин, TSI / 110 kW / 150 к.c. ACT, 7DSG.

 

Някой може ли да даде коментар за колата? Интересно ми е, че темата е почти празна, а същевременно ценово и от към екстри и обем излежда доста добре.  И се чудя между Стайл, Вижън и Монте Карло. Тия дни ще отида до някой от салоните да огледам/тествам, но ми е интересно, че толкова малко се пише тук за Камията.

 

Междудругото дали знаете, правилно ли разбирам, че свалят 5 хиляди от стойността на колата, или ги дават под формата на екстри?

 

 

Редактирано от perseus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам (не съм ходил да връщам кола) е до 5000 в зависимост от състоянието на автомобила .. демек ако им закарам Москвич 408 взет от двора за скрап , няма да ми дадат 5000 лв. отстъпка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В случая условията може и да са по-различни, но стар автомобил за тях е до 10 години. Мой колега през 2020 година, отиде с Пежо 206 седан, купувано от него ново 2009 година, да му го изкупят като отстъпка за нова Октавия, но му казаха, че толкова стари коли не вземат...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За камик ли става въпрос.

За мен Камик и Карок са безмислени автомобили. Но дет се вика мода. В момента имам служебен Дъстър. Преди това имам 150х. На Рейнджър. Единственото предимство на малките сувчета е че имат 2 санта повече просвет и толкова...Това за предимството на високото стоене е смях особено в града с градска псевдо жипка.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес тествах автомобила от магазина и ми хареса. Пъргав и тих. Да, знам, че не е баш SUV, ами е нещо средно между хечбек и SUV. Харесва ми, че е широко и цената бива за хора без много пари за ЗИЛовете по 70-100 хиляди, а е пълно с бая екстри. Отстъпката е 5 хиляди за стар автомобил, обратното изкупуване е за до 10 годишни коли.

Редактирано от perseus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.