Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Боядисване в Еуратек


niki8881

Recommended Posts

Привет, другари! 
Чудех се дали си заслужава цялостно пребоядисване в официалния сервиз на Шкода и някой знае ли какви са цените горе долу? Имам светлосиня Октавия 2017 и съм решил да я освежа като я пребоядисам изцяло, чудя се обаче къде. Аз съм от София.  

 

Еуратек работят с оригинални бои и поне от това мога да бъда спокоен, но не съм сигурен дали си заслужват.
 

Някой има ли опит?

IMG_0900.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моята препоръка е ако нямаш сериозни забележки по боята да не я боядисваш няма да е по-качествено от фабричното при мен където са пребоядисвали освен че личи много и лака е заминал където е фабрично лака още си стои 

Редактирано от skodafen
  • Благодаря 1
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еуратек изобщо нямат тенекеджийски услуги. Пращат колите по различни външни сервизи. Така че до тук с "оригиналните бои", но за сметка на това слагат солидна надбавка върху цената на подизпълнителя.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 17 часа, Izolini написа:

Еуратек изобщо нямат тенекеджийски услуги. Пращат колите по различни външни сервизи. Така че до тук с "оригиналните бои", но за сметка на това слагат солидна надбавка върху цената на подизпълнителя.


Благодаря, това не го знаех! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.