Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Клубен календар 2024 - Преглед и поръчки


Recommended Posts

Времето неусетно лети и се изтъркули още една година. Настъпи време за поредното издание на календара на Шкода клуб България. За някои от вас това ще бъде първия календар, за други - бутиково издание с колекционерска стойност. Както всяка година, така и тази, за хората, които до сега не са го притежавали ще отбележа - това не е обикновен календар с тънки страници. Изработката е с отлично качество, на дебел картон, за да може да се радвате на всяка страница, а в края на годината да го приберете на подходящо място и да го замените със следващото издание.

 

Снимките в изданието никога не са били професионални. Това са ваши снимки, на вашите коли. Разбира се, винаги има минимален критерии, който следва да бъде спазен, за да може снимката ви да кандидатства за отпечатване. Стараем се всяка година да повдигаме летвата, така че всяко следващо издание да е по-добро от предходното. Надявам се, че и тази година няма да ви разочароваме с подбора на снимките.

 

Искам от мое, както и от името на екипа на Шкода клуб България да благодаря на всички, които ни изпратиха своите предложения за Календар 2024г. Получените снимки са много, повечето от които с интересни кадри. За съжаление страниците в календара са само 12 и не всички снимки могат да бъдат публикувани. Разбира се, непубликуваните добри кадри не са изпратени напразно. Искрено се надявам да бъдат поместени в следващото ни издание.

 

Как се разпространява календара.

1. Лично предаване за София - ще има обявена дата за среща на НИМ. Ще бъде преди Коледа. Точната датата ще обявя тук, в тази тема, когато имам нужната информация от печатницата.

2. С куриерска фирма Еконт, за София и страната. Всяка поръчана бройка се опакова грижливо, за да пътува безпроблемно до вас.

 

Цена за 1 брой календар: 25лв.

 

Как да поръчате клубния календар.

Може да направите заявка за желани бройки тук, в тази тема, като следва да посочите дали:

- ще ползвате лично предаване на НИМ, София (датата на срещата на паркинга пред НИМ ще бъде допълнително обявена);

- ще ползвате куриерска фирма Еконт (за София и страната) - в този случай на лично съобщение следва да ми изпратите:

--- населено място;

--- конкретен офис на Еконт или ваш личен/служебен адрес;

--- две имена на получател

--- мобилен номер на получател;

--- желани бройки от календара.

 

Стойността на куриерската услуга е за сметка на получателя. Моля да не публикувате данните си в темата, правете го само на лично съобщение до мен.

 

Независимо, че краен срок за поръчка на клубния календар няма, е желателно възможно най-скоро да направите своята заявка, защото тиража не е неограничен и е възможно да не остант бройки, когато решите да поръчате. След като отпечатания тираж се изчерпа, ще уточня това тук, в тази тема.

 

Ето и преглед на календара на Шкода клуб България за 2024-та година, подредбата е по месеци:

 

000_Korica.thumb.jpg.4968459c6fa6d35c9e4d7d5939b99d5b.jpg

 

001_January.thumb.jpg.d73934126f8e458b90ef7a03b9147e53.jpg

 

002_February.thumb.jpg.86d78d73e2ef03ce79fc1cb83b157809.jpg

 

003_March.thumb.jpg.3b8942503922ae5171ce7965be32f9bb.jpg

 

004_April.thumb.jpg.ac313487444f2586d7d90336f7ce32a0.jpg

 

005_May.thumb.jpg.31ec24a82951bf92704cf21a8b345523.jpg

 

006_June.thumb.jpg.c9a65c1686908ad4c3631bc64b43cf5f.jpg

 

007_July.thumb.jpg.239d61aa52ff11c921f75f6069f19663.jpg

 

008_August.thumb.jpg.1dcfd5b423eae0b131f844c7438c8de3.jpg

 

009_September.thumb.jpg.69ded27a13234bba6027e0123dffca49.jpg

 

010_October.thumb.jpg.b6321bfd20176f8d1788574369eb4aae.jpg

 

011_November.thumb.jpg.06c2008c8240bd22d88894d588dd3e29.jpg

 

012_December.thumb.jpg.33a4907a93a4167afe84cf28622fce58.jpg

  • Благодаря 1
  • Одобрявам 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам участие.:) Месец Май е сниман през предното стъкло на моята 120-ка. Снимката е в гр. Хасково. Автор @Rosen Raychev.

Поздравления за екипа! Сигурно сте били затруднени при подбора, но снимките са мн.добри! Присъстват модели от различни епохи. Приятно съм изненадан от нетипичното присъствие на автобус. Škoda 706 RTO. Красив дизайн, и за тези, които не са го виждали на живо - перфектно реставриран до последния детайл.

Поръчвам си един календар.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се записвам за 1 бр, с лично предаване на НИМ ако успея да се класирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам един брой. Ако не успея за срещата на НИМ , София Еконт Стрелбище за Александър Колдов 0887 507369

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за мен, разбира се  че ще си го взема лично  от НИМ?

Като за 1 година в клуба съм очарован от организацията !?????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @Mishelle - Искам Един Брой :) Ще гледам да го взема от "НИМ"..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, PIIIcoppermine написа:

Искам един брой. Ако не успея за срещата на НИМ , София Еконт Стрелбище за Александър Колдов 0887 507369

Отказвам го! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички заявки тук, както и тези, изпратени на ЛС, вече са обработени.

 

Моля хората, поръчали за лично предаване на НИМ, ако не успеят да дойдат и да си вземат бройката, след срещата да ми пишат на ЛС с адрес/офис за доставка с Еконт.

 

Преди 17 часа, B.Petkov написа:

+1 за мен, разбира се  че ще си го взема лично  от НИМ?

Като за 1 година в клуба съм очарован от организацията !?????

Опаа, пак ще имаме скъпи гости! Ще те чакам да се видим отново. А за догодина можем да се организираме и да ти дойдем клубно на гости :)

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз календар си имам на телефона, за кво ми е да го купувам, а и всяка снимка ми я качвате в ФБ и Инста все едно не знам че е 1во число от месеца...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам желание за 1 бр, В зависимост от датата на печат и разпространение ще уточня адреса за доставка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 брой и за мен. Ще се опитам да си го взема на НИМ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички поръчки, направени до момента в темата и на ЛС са приети и обработени. Разбира се, продължаваме да приемаме и нови.

 

Раздаването на календарите, поръчани за София с лично взимане от паркинга на НИМ, ще бъде на 17.12.2023г., неделя, от 13:00ч. Съответно това ще бъде последната за годината клубна среща, която ще премине в традиционния организиран авто поход, повече за който ще може да прочетете в тази тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.