Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Уплътнения за врати и прозорци.


Димитър08

Recommended Posts

Здравейте!

Явно ми се налага да сменям уплътненията на вратите и прозорците. 1во, струва ми се, че е много шумно. 2ро, като карам, усещам студено на левия крак, а парното работи. 3то, като направих, по-подробен, оглед на колата, установих, че на задната, дясна, врата, където са пантите, вертикалното уплътнение го няма. 4то, като огледах уплътненията на свалящите се стъкла, ами те са, като прегорели и наръфани. За уплътненията на вратите ми се струва, че са вече смачкани, и като се затвори вратата, тя стига до уплътнението но не го притиска, и затова не уплътняват добре. Допускам шумът да е и от гумите, понеже не са от скъпите,Goodyear Vector 4 Seaons, на около 25000км.

Бих помолил, ако имате опит да го споделите. Мога ли сам да си ги сменя, и с какво трябва да внимавам? 

Благодаря Ви, бъдете здрави, лека и без аварийна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравей,Колега!Коя година е колата и от къде е внос?Да не би парното да не ти духа в тази зона.На колегата полувината кола духа топло,а другата студено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравей! 

Извинявам се за закъснелия отговор но не ми остава време да седна .

Колата е 2013г и е купена от Германия. И при мен го има това, някъде духа, някъде не, но аз искам да кажа друго.

Когато карам, левият ми крак е прибран към седалката, и усещам студа, все едно от някъде отзява.

Същевременно, някъде, около гредата, горе, където тръгва колана чувам свистене.

Бъдете здрави, лека и без аварийна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Колега здравей!Аз имам същия проблем и все още не съм разбрал от къде идва.Дали си успял да го локализираш и оправиш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно същи проблеми и при моята кола. 2013. Следя темата.

Нямам наръфани уплътнители, но звуци по средна греда и студено по левия крак имам.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли вероятност стъдения въздушен поток да идва от пролуката където е закрепен предпазния колан, там където започва колана, в долната част на средната греда има доста голяма пролука.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.