Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Вратата на багажника не се отваря електрически


thedu4eto

Recommended Posts

Здравейте, 

колата е Супърб 2 2012 комби(Лаурен и Климент). Проблема е следния – сменил съм вече амортисьорите и управлението на вратата на багажника, но продължава да не се отваря. Освен това новата платка не ми позволява да и направя Basic Setings от VCDS след смяната . Според мен това е част от проблема и най-вероятно от там идва всичко , но не знам с каква друга програма мога да го направя. На моменти си мисля че може и механизма който е в долната част на багажник да задържа , но за него не знам какво точно да замеря за да установя дали задържа или не.  
Когато е заключена понякога си работи перфектно когато отварям багажника с бутона от дистанционното , но вече и от там не иска да се отвори до край а се отвори само 5 см и после се върне обратно и се затвори. 

 

Помагайте колеги че вече се видях в чудо с този багажник , не знам колко месеца ме мъчи . 

Предварително благодаря на всичко които се включат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.