Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Oбслужване на автоматична скоростната кутия


RTodorov

Recommended Posts

Здравейте колеги,
от около месец съм собственик на Шкода Фабия II 1.6 бензин(105к.с.) 2008г. автоматик. Може ли да препоръчате място в София където да ми обслужат скоростната кутия, както и какво масло да сложа? Освен маслото, дали  има и филтър и/или нещо друго което трябва да се подмени? До колко съм запознат, автомата не е DSG, а е от по старите японски Aisin (6 степенен).
Благодаря предварително за препоръките!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0888900960 - Пепино! Има тема в белия списък! 
пс И на банер в началото на всяка страница тук!

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ползвам случая да добавя въпрос в темата на колегата, тъй като ме интересуват и мен такива отзиви.

Имаше един сервиз специализиран в ремонта и поддръжката на автоматични трансмисии, Джемини беше фирмата или нещо подобно. Би било полезно ако някой може да сподели скорошна информация и обратна връзка за този сервиз, ако е ползвал услугите му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.