Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

SKODA Superb 1,8T 2004г - сервизна документация


колибри

Recommended Posts

Здравейте, може ли посочите от къде мога да си взема(купя) сервизна документация за SKODA Superb 1,8T 2004г и качествено ръководство за работа с VCDS

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://manual.skoda-auto.com/451/bg-bg/Detail?model=Superb_3U&edition=05-2004&market=&manualLang=bg

 

Ръководство за експлоатация за Супърб 1 2004/5 във PDF формат, на български език.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз Ръководство за експлоатация имам. Необходимо ми е сервизна ( за разглобяване на детайли, настройка...смяна и настройка на ламбда сонда...) Инструкция по ремонта...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съмням се, че можеш да си купиш специфично само за конкретен модел. Обикновено подробно инфо е налично в сервизните системи - Бош имат такава, Делфи също имат, вероятно и доста други.
По-новите вече са на абонамент. Имат буквално всичко за всичко, но абонаментите на годишна база са 4 или 5 цифрени, според възможностите на системата. Има побългарени, адекватни варианти. Продават ги за по 3-4000 лв., направо с таблет, на който се работи. Ама пак мисля, че не ти е вариант :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено не е вариант. Реших, че някъде в интернет  или някой колега тук може да е свалил от руски сайт такава документация... Преди имаше много , ,но тогава имах пежо и само за него бях свалил..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сервизната програма се казва ElsaWin. Потърси я в нета. Трябва ти повечко място на харда. 

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Pepino, може ли да препоръчаш работещ линк с изпробван софтуер, или към някой коректен продавач на въпросния софтуер? Свалих 3 кракнати от нета и един free.  По около час-два се инсталират, но като се опитам да извикам информация за произволен автомобил все изписва че няма информация за него и предлага  да проверя в немската база данни - пък и в нея я няма. Свързах се с собственик на обява за продажба на софтуера на български - дилърска програма  - от Пловдив. странно е плащането към него и срещу сумата посочва линк за сваляне на програмата. Попитах има ли база данни за шкода супърб 1,8Т - каза че ще върне отговор и така си зависна във времето.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.