Jump to content

skoda-club-nulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Fabia II - баницата


PIIIcoppermine

Recommended Posts

Преди 1 час, maxrpm написа:

Ти знаеш какви завой има там , ограничение 80 , как да карам с 80 там бе , бро? Нали ще ме бръснат от насрещното?!?

Щото натискаш съединителя и нямаш контрол над колата. Почти всички завои там спокойно се взимат със 100.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 341
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • maxrpm

    94

  • joro-120L

    50

  • PIIIcoppermine

    50

  • PRR

    31

Заповядай с моята кола на Рибарица , аз с твоята ще карам отзад с 60, ако си жив , ще те питам как става . :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, ти ще се возиш до мен и ще изливаш доволно адреналина си по седалката 😁

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С 1.6 дизел автомат , най - вероятно ще пия кола без захар и ще пуша фас, докато бичи климатика ... :) Ако имаш поставчици , като на октавия 2019, който са ги копирали от фабия 2, в тях се събира една бутилка кола половинка, без да пада.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, вЕрвай ми, и с твоята се кара с повече от 40 там ;) Разликте между стоковите коли по завоите не са толкова големи. Прилични гуми и в завоите всички съвременни (разбирай под 20 годишни) коли ще се справят повече от прилично. Друг е въпроса какво може задкормилното устройство. За мен си знам, че колите и моторите, които притежавам, са с възможности много над моите! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, аз на 1.6 аФтомат без памперс, пардон, без два памперса, не бих те качил :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, Izolini написа:

Не, ти ще се возиш до мен и ще изливаш доволно адреналина си по седалката 😁

Доколкото го познавам Ицо, това няма как да се случи във Вишната, така че защо всички решихте че возенето ще е с нея, а не с Фабията?

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз и във Фабията не бих го возил без памперси :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, PRR написа:

Абе аз и във Фабията не бих го возил без памперси :D 

Ба, тя си е негова, сам ще си прецени 🤣

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При Ицо не бих се качил към рибарица , освен ако не е в скорости на ръчен режим. Там нямаш ли моторна спирачка , си в канавката. Фабията или която и да е друга кола за да я караш с повече от 70, трябва преди това да си се простил с роднините... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За @ghost_rider имам предложение. Ако на 18 ти успеят да се съберат пловдивската група за среща, аз така и така ще ходя. Ти ще караш фабията на клима (защото аз вече 3ти ден я карам в града) Аз ще карам бялото TDI, така хем аз ще си спомня какво е да си нормален човек, с нормален автомобил, а ти ще усетиш защо е гадно да караш бавна кола и как тя може да те убие. :) Всичките актове на ТDI то, от този ден , си ги плащам аз, както и евентуалните повреди на части. За теб важи същото. Като разход ще сме еднакви около 9/100 . Фабията е изправна с нови летни гуми на втори сезон мисля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, maxrpm написа:

 Аз ще карам бялото TDI .... Като разход ще сме еднакви около 9/100 . Фабията е изправна с нови летни гуми на втори сезон мисля.

Саше, какво е това 9. Супърба със 140 Пв-Сф-Пв 6/100, даже 5.8. Два тона, 170 к.с. и върви на бургия. :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  

преди 7 минути, joro-120L написа:

Саше, какво е това 9. Супърба със 140 Пв-Сф-Пв 6/100, даже 5.8. Два тона, 170 к.с. и върви на бургия. :)

 

Неговия разход ще е 9/100 , защото постоянно ще ускорява , за да изпревари или за да не го блъсне тир, мотора ще се тормози на макс, да не говоря че на клима в града ,е все едно возиш 300 кг плочки и теракол отзад. Максималната му скорост ще е 16км/ч по нанадолно . Моя ще е 9/100 , защото ще си карам с 18-19км/ч , ще си пия количка без захар и ще си викам - "Абе , тоя Асенчо , дано е с хубави гуми." Пак ще е кофти , че в неговата кола не се пуши и трябва да се съобразя... , ама ще съм на клима..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може да докара 9/100 на 1.9 ТДИ Сф-Пв. Не го сравнявай с твоя умреляк, дето гори и не върви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, joro-120L написа:

Не може да докара 9/100 на 1.9 ТДИ Сф-Пв. Не го сравнявай с твоя умреляк, дето гори и не върви.

Ако се навие да ги сменим , аз ще докарам 9/100 на ТDI то, иначе аз докарвах 6,5/100 на фабията извън града, aма над 16км/ч разхода ще се качи доста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, maxrpm написа:

Ако се навие да ги сменим , аз ще докарам 9/100 на ТDI то,

 Ако караш на втора до Пловдив.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма да го причиня на ТDI то , 140км на 2ра , то ще направи Diesel runaway , после нов мотор . Неговата е красива , все пак е 2009 та. Няма да я чупим. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, maxrpm написа:

Аз няма да го причиня на ТDI то

Казах кога ще направиш разход 9

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, joro-120L написа:

Казах кога ще направиш разход 9

Ако я даде , дойде и съберем хора за среща тогава, ще ти покажа на борда - време и изминати километри ,не помня дали мереше средна скорост борда. Той ще дойде 20мин след мен и ще потвърди. С автоматици не мога да ти покажа , че не мога да ги карам. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, joro-120L написа:

Саше, какво е това 9. Супърба със 140 Пв-Сф-Пв 6/100, даже 5.8. Два тона, 170 к.с. и върви на бургия. :)

 

Ти не си ли 2.0 TDI?

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, maxrpm написа:

За @ghost_rider имам предложение. Ако на 18 ти успеят да се съберат пловдивската група за среща, аз така и така ще ходя. Ти ще караш фабията на клима (защото аз вече 3ти ден я карам в града) Аз ще карам бялото TDI, така хем аз ще си спомня какво е да си нормален човек, с нормален автомобил, а ти ще усетиш защо е гадно да караш бавна кола и как тя може да те убие. :) Всичките актове на ТDI то, от този ден , си ги плащам аз, както и евентуалните повреди на части. За теб важи същото. Като разход ще сме еднакви около 9/100 . Фабията е изправна с нови летни гуми на втори сезон мисля.

Не знам какво трябва да правиш за да докараш 9/100 с моята кола, но и не искам да знам...

Само не мога да ти гарантирам, че колата ще е тук тогава, а за останалото ще се разберем, като наближи.

П.п гумите ми са на 5000км. Дот хх24.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, ghost_rider написа:

Не знам какво трябва да правиш за да докараш 9/100 с моята кола, но и не искам да знам...

Освен да я остави да поработи няколко часа на място за друго не се сещам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може на градско да се постигне, но с яки задръствания в студено време. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 21 часа, ghost_rider написа:

Не знам какво трябва да правиш за да докараш 9/100 с моята кола, но и не искам да знам...

Само не мога да ти гарантирам, че колата ще е тук тогава, а за останалото ще се разберем, като наближи.

П.п гумите ми са на 5000км. Дот хх24.

Споко бе и да я няма , утре ще ходя да оправят два теча от климатичната система , стига да си свободен , събирам те и отиваме, тамън ще караш на връщане , аз ще си пия биричка , ще я паркираш пред вас , а аз ще си я взема на другия ден. ;) Мойте мисля че са dot хх22

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.