Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Канбус програма


Recommended Posts

Здравейте. Моля за малко помощ. Монтирах си медия китайска която засега задоволява очакванията ми. Ако някой знае коя програма да инсталирам за да ми показва климатроника и другите неща по колата ще съм благодарен. Това е медията ако има значение. 

IMG_1082.jpeg

IMG_1077.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко ли е вързано така, както е необходимо? Би трябвало да се визуализира климатроника върху основния екран при всяка една манипулация по него. Провери си кабелите. Възможно е сигурно и да няма такава възможност самата медия, знае ли човек.

Ако искаш да се виждат живи данни от автомобила или така наречената "телеметрия", взимаш си една OBDII ВТ/Wi-Fi и качваш на медията Torque приложението и си готов.

Нещо такова може да изглежда според това, какво искаш да визуализираш:IMG_20230204_142722576.thumb.jpg.1e2e05025b938e4595ed93574d3e1009.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, zloQQ написа:

Всичко ли е вързано така, както е необходимо? Би трябвало да се визуализира климатроника върху основния екран при всяка една манипулация по него. Провери си кабелите. Възможно е сигурно и да няма такава възможност самата медия, знае ли човек.

Ако искаш да се виждат живи данни от автомобила или така наречената "телеметрия", взимаш си една OBDII ВТ/Wi-Fi и качваш на медията Torque приложението и си готов.

Нещо такова може да изглежда според това, какво искаш да визуализираш:IMG_20230204_142722576.thumb.jpg.1e2e05025b938e4595ed93574d3e1009.jpg

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много благодаря.на CAR SET ми дава инфо зареждане обороти км но в редове и дотам.може би трябва и друго.извинявам се но съм бос по тези неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не е фейслифтова О2 няма да ти покаже показания от климатроника. Аз съм с пре-фейс и този филм съм го играл с Андроид медия и не става и не става. Накрая се примирих и си карам така, 

все пак в прозорчетата отдолу се показва температурата. Явно при фейслифта има някакво подобрения по кан-шината.

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Атанас написа:

Ако не е фейслифтова О2 няма да ти покаже показания от климатроника. Аз съм с пре-фейс и този филм съм го играл с Андроид медия и не става и не става. Накрая се примирих и си карам така, 

все пак в прозорчетата отдолу се показва температурата. Явно при фейслифта има някакво подобрения по кан-шината.

утре ще пратя снимка.благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.