Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мнение


naten.

Recommended Posts

Здравейте, спрели сме се на Октавия 1.8i 2010г. Бихте ли споделили слаби страни, става ли да се сложи газ и т.н. Благодаря предварително

https://m.mobile.bg/details/11701595109135829

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разрови се из форума. Има теми за 1.8 и болежките, отремонтирани срещу 4+ хиляди...

Аз бих прескочил този двигател. Успех!

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, zloQQ написа:

Разрови се из форума. Има теми за 1.8 и болежките, отремонтирани срещу 4+ хиляди...

Аз бих прескочил този двигател. Успех!

Проблемната серия мисля беше след 2012 (ако не бъркам).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, ти недей лежа на таз кълка, хахаха.

О2 фейслифт ли е - за предпочитане е дизела. Това си е мое мнение де. Който иска - имаше тук тема за проблема и ремонта с подробности...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, The Best Forman написа:

Проблемната серия мисля беше след 2012 (ако не бъркам).

Май е точно обратното. След 2012 година са си открили и решили проблемите с маслояда, доколкото аз съм запознат.

Ако трябва да съм искрен, аз имам интерес към 1,8 tsi, но след 2014 година (180 к.с). Засега нямам бюджет за читав екземпляр, така че мнението ми е на страничен наблюдател.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, ghost_rider написа:

Ако трябва да съм искрен, аз имам интерес към 1,8 tsi, но след 2014 година (180 к.с).

Да, след 2014 година може, но не и след 2012та. Октавия 3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.