Jump to content

skoda-club-nulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Formula 1 - 2024


Recommended Posts

Преди 2 часа, PRR написа:

До Магнусен, Хулкенберг и Цунода... Просто си представям купона ... Ех, мечти :D 

Няма как да стане тая. И аз имам разни мечти за определени дами от бТв, май са по-изпълними от твоите 🤣

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ден Първи. Разузнаване. Накрая на Camel Straight. Снимка от квалификацията на F3. Цолов не участва.

А първа тренировка на F1, Алекс Албън трети 😍

Screenshot_2024-07-26-15-41-34-724_com.miui.gallery-edit.jpg

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, C2H5OH написа:

Ден Първи. Разузнаване. Накрая на Camel Straight. Снимка от квалификацията на F3. Цолов не участва.

А първа тренировка на F1, Алекс Албън трети 😍

Screenshot_2024-07-26-15-41-34-724_com.miui.gallery-edit.jpg

Тоз к'во тренира .. тревЪ нема да я коси .. сигурно тренира "понички" :)

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ден втори, търн 8 "Брюксел". F1 последна тренировка на мокро. Карлос Сайнц малко рине чакъл. Чакаме квалификациите да започнат след 15ина мин.

Carlos Sainz.jpg

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, C2H5OH написа:

Ден втори, търн 8 "Брюксел". F1 последна тренировка на мокро. Карлос Сайнц малко рине чакъл. Чакаме квалификациите да започнат след 15ина мин.

Carlos Sainz.jpg

Явно е хлъзгаво , опесъчава 🤣

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледайки финала на обиколката на Сайнц в главата ми започна да се оформя поредния унищожителен коментар към Ферари. И Льоклер взе, че направи чудо и ще стартира пръв.

Сега чакам @PRR да напише "Лекето кара. Мразя го, но кара" 😅

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уви, отвя ги. Нерезчо също показа превъзходството на колата. Изненадата, поне за мен, беше Льоклер, който от нищото направи нещо. Верно, че с новите сликове, нещо което Бг коментаторите проспаха ... естествено, но все пак беше доста неочаквано.

Иначе, за съжаление, утре очаквам лекето да скокне с 10 места напредЕ :( Единствено инцидент може да го спре. Над 1/2 секунда на обиколка е много.

Честно казано и повече очаквах от Мкларъните, но може и да се пазеха. Но знам ли?

И дедото също направи чудеса ... предвид "качествата" на колата.

Но да видим. Спа е интересна със своята непредсказуемост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, PRR написа:

Мише, снимай трактора!

Нямаше как Пепи. Бяхме заети да му ръкопляскаме а шофьорът бибиткаше и завърташе калорифера към публиката. Утре ако мога ше го снимам и ше го кача.

Що се отнася до квалификацията, с моя приятел го обсъждахме. Той предсказва победа на Хамилтън 🤔 Аз мисля, че Макларъните ще имат поне един на подиума. Но нищо не се знае. За утре сме го замислили ако успеем да станем към 4-4.30 да се класираме за 6.00 сутринта, когато отварят вратите и да се позиционираме накрая на Каммел Стрейт, точно където се намалява преди шикана Ле Комб и да гледаме от далече изпреварванията по тоо 10% баир.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В очакване на старта. Позиция - 100 м преди Le Combe - края на ускорението и началото на спирането преди шикана. Лудницата е пълна, а бирата е много студена. Остават 6 мин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста интересно състезание. Изненадващо лекето се държа добре. Най-вероятно е имало доста сериозни разговори ... най-вероятно с психолог :D

Но честито на Ръсел! Изработи всички, включително Хамилтън! Много добро каране, пазане на гуми никакви грешки. И Хамилтън също направи чуедсно каране. И, лично мнение, не рискува двойната победа на екипа, а си седна на д-то.

Пиастри, предвид годините, е невероятен! Една-две малки грешки, но останалото беше перфектно. За разлика от Ландо, който продължава да си изпуска нервите в най-неподходящите моменти.

Обратно към лекето - очаквах далеч по-сериозен прогрес, но явно колата не беше подготвена за тези условия и предимството при смесените условия просто липсваше.

А, понеже имаше коментари относно карането на Перез ... мисля, че дори не заслужава коментар :D

Магари поне пробваха нещо по-различно, но просто не сработи. Колата все още е далеч от нивото за борба за първите места. Очевидно дори за местата на подиума. И, говорейки за Магари, можеха спокойно да вкарат и Сайнц и да отмъкнат точката, която лимонадите, за пореден път, отмъкнаха!

Останалите ... Дори дедото не се отличи. Някак бяха в долна категория.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, PRR написа:

...

Обратно към лекето - очаквах далеч по-сериозен прогрес, но явно колата не беше подготвена за тези условия и предимството при смесените условия просто липсваше....

Има писти , на които не могат да се изпреварят , има и такива , на които не могат да се настигнат ;)

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, PRR написа:

Доста интересно състезание. Изненадващо лекето се държа добре. Най-вероятно е имало доста сериозни разговори ... най-вероятно с психолог :D

Но честито на Ръсел! Изработи всички, включително Хамилтън! Много добро каране, пазане на гуми никакви грешки. И Хамилтън също направи чуедсно каране. И, лично мнение, не рискува двойната победа на екипа, а си седна на д-то.

Пиастри, предвид годините, е невероятен! Една-две малки грешки, но останалото беше перфектно. За разлика от Ландо, който продължава да си изпуска нервите в най-неподходящите моменти.

Обратно към лекето - очаквах далеч по-сериозен прогрес, но явно колата не беше подготвена за тези условия и предимството при смесените условия просто липсваше.

А, понеже имаше коментари относно карането на Перез ... мисля, че дори не заслужава коментар :D

Магари поне пробваха нещо по-различно, но просто не сработи. Колата все още е далеч от нивото за борба за първите места. Очевидно дори за местата на подиума. И, говорейки за Магари, можеха спокойно да вкарат и Сайнц и да отмъкнат точката, която лимонадите, за пореден път, отмъкнаха!

Останалите ... Дори дедото не се отличи. Някак бяха в долна категория.

 

Прекрасно състезание. Сбъдна се моето предсказание - подиум за Макларън.

До последно си мислех, че на Ръсел ше му кажат "Ай пусни го Хамилтън ся", но не го направиха, което беше супер. Надявах се Норис да изпревари Верстапен и да им видя тогава физиономиите на холандците но не би.

 

Р.С.- За съжаление се сбъдна и предсказанието на моя приятел - Хамилтън да спечели, заради дисквалификацията на Ръсел. Тъпо! Много тъпо 🤬

 

https://www.formula1.com/en/latest/article/breaking-russell-disqualified-from-belgian-grand-prix-for-underweight-car-as.2NIuo4cHgOl1LgplIkGG5D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, това вече е пародия! Момчето кара брилянтно и накрая да го дисквалифицират за кило и половина ... изпарени като пот :( Тъпо. Но, от друга страна, правилата са си правила и следва да важат за всички :(

Но най-много ме е яд, че така лекето печели повече точки :( 

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Браво на Норис! Направи чудеса и в последната обиколка бодна и една рекордна обиколка! Брутален беше! Шапки долу!

Лекето кара, но вече няма колата, която да прави разликата. Безгрешен, но толкова толкова с тази кола. Направо не вярвам, че го пиша, но е факт!

Льоклер ... няма такова каране! От напълно загубени Ферари направиха чудеса във състезанието, а Льоклер направо надскочи колата!

Жалко за Пиастри, но явно толкова позволяваше колата му.

Мерцовете се самонаказаха. Не ги разбрах, но сигурно са имали причина за това.

Алонсо, както винаги, надскочи колата, а след него е просто статистика. 

Сезона почва да става интересен. Малко е вероятно, не че не стискам палци де, Норис да настигне и мине лекето, но поне ще се пробва! А следващата седмица на Монца ще е мазаляк!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коментатора по sky sports каза:

Ако Редбул нямаха Верстапен изобщо нямаше да видят подиума това състезание.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Факт! Но има и друг факт - ако Макларън нямаха Норис нямаше да спечелят! Това, което направи с гумите е нечовешко! Смятай как е контролирал състезанието за да има преднина от над 20сек и да е запазил гуми за рекордна обиколка, при положение, че Хамилтън и Ръсел бяха с най-меките, а той с най-твърдите! Тази победа беше унизителна! 

Но, предвид следващото състезание и спецификата му, не вярвам да се повтори. Дано не съм прав де!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PRR го е описал най-точно. Ландо не го отвя, 21 сек. разлика е далеч повече от отвяване. Но пък е и възпитано момче. Поздрави всички негови фенове. А те не бяха хич малко. Всички по трибуните бяха в оранжево 😄😄😄

И мен ме е яд за Пиастри, но ЛьоКлер нямаше да му позволи да го изпревари.

За сметка на това Магнусен пък рЕско загуби 4 позиции.

Чакаме Монца.Screenshot_2024-08-26-12-44-50-397_com.facebook.katana-edit.thumb.jpg.8dd1a0fd7cb051df7bd82c1d741ad25e.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, трябва си и талант да загубиш 4 позиции в един завой ... без да има удар и/или излизане от пистата. Шапка му свалям :D

Всъщност Хаас ми станаха противни след безумните решения относно малкото Шумахерче и цялостното им отношение към пилотите.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не беше ли повече от очаквано? Резултатите му бяха доста ..., да кажем, незадоволителни. Само тоя Колапинто откъде го взеха ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 17 часа, PRR написа:

Това не беше ли повече от очаквано? Резултатите му бяха доста ..., да кажем, незадоволителни. Само тоя Колапинто откъде го взеха ...

 

F2, а и е от Williams Academy май. За Мик Шумахер не се знае още ше го бъде ли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.