Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Formula 1 - 2024


Recommended Posts

Преди 22 часа, PRR написа:

Но, това, кето ми направи впечатление е, че и Перез в състезанието не блестеше.

Сефте 🤫

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не точно. В състезание пляскаше наред. А в това, първо Верстапен беше изпреварен на пистата и в допълнение Перез не прогресира, както се очакваше. Но ще видим. Всички имат "криви" дни и може това да е бил "денят" на РБ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Нищо ново под слънцето. Лимонадите от друга категория, лекето отнесе Перез, както обикновено. Изненадата за мен са Ферари и това, че имаха топки да направят нещо различно и да спечелят 4 места с Льоклер. Добро представяне и на Макларъните и чудесно на Ръсел. Дедо Алонсо пак направи чудеса. Ако му дадат наистина конкурентна кола ще стане интересно. Хамилтън му е време за пенсия и не знам какво точно очакват от магари, но ...

Като цяло - сезона е ясен, а от магари се очертава да са направили грешния избор с избора на пилоти. Не съм фен на Сайнц, по-симпатичен ми е Льоклер, но резултатите и симпатиите ми се разминават сериозно :(

А, и да, има една идея подобрение. Лимонадите вече не са с почти секунда по-бързи, а "само" с 1/2 :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Поредната тотална доминация на лекето. А Перез просто да си търси друг отбор, защото разликата между него и съотборника му е плашеща ;) 

Поредно добро състезание за МкЛарън и по-специално Норис. Толкова чисто състезание, че дори беше скучен и не го показваха.

Льоклер беше "the best of the rest", но при тази разлика с лимонадите и това е постижение.

Алонсо също заслужава адмирации, като и късмета днес беше с него.

И, както казаха трагичните ни коментатори, Макс скоро ще е 4 кратен световен шампион ... И хич не са далеч от истината :( Поне интрига за 3+ място ще има. Второто, въпреки трагичния Перез, смятам, че няма да е застрашено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.