Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Formula 1 - 2024


Recommended Posts

Преди 2 часа, C2H5OH написа:

 

...За Мик Шумахер не се знае още ше го бъде ли.

Ще го бъде .. в Йелоу набират шофьори , а ако почерпи и на летището ще го уредим да вози китайци :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 28.08.2024 г. at 17:55, The Best Forman написа:

Ще го бъде .. в Йелоу набират шофьори , а ако почерпи и на летището ще го уредим да вози китайци :)

 

Ама май почна да става модерно да си играят на блъскащи колички 🤔

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм лаик, но знам,, че Монца е една от най-бързите писти, а Параболика е супер предизвикателен завой, който трудно прощава грешките. И, в тази връзка, не разбирам защо Мерцедес решиха да пуснат младока точно на тая писта. Но те си знаят де. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, PRR написа:

Аз съм лаик, но знам,, че Монца е една от най-бързите писти, а Параболика е супер предизвикателен завой, който трудно прощава грешките. И, в тази връзка, не разбирам защо Мерцедес решиха да пуснат младока точно на тая писта. Но те си знаят де. 

 

Както беше казал професорът по българска лингвистика - "Секи сам си преценя!"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасна квалификация. Предричам подиум за Джордж Ръсел, ако не и първо място. Какво ще реши комисията за опасните излизания на Пиастри и Сайнц също ще имат значение. Ако бъдат наказани, стартовата решетка ще е много шарена. Моят приятел, луд фен на F1 каза, че и Хамилтън, и Верстапен не трябва да бъдат подценявани. Мисля си, че ако нямаше жълт флаг в Q1, Колапинто можеше да прескочи до Q2.

Ще бъде изключително интересно състезание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, квалификацията беше интересна. Резултата от нея обаче е доста показателен. Тази писта иска кола, влиянието на пилота е доста ограничено ..., ако не допуснат грешка. 

Утре ще видим. Лекето определено ще е много по-конкурентно в състезанието в сравнение с квалификацията. Хамилтън, колкото и да не съм му фен, има много опит и знае да кара и точно в такива състезание го показва. Не очаквам чудеса от Сайнц, дано ме опровергае. Същото, но в по-малка степен, важи и за Льоклер. 

От друга страна очаквам доста сериозна доминация на Макларън. Ако не допуснат пилотска греша и/или стратегическа, би следвало да са с доста сериозен аванс. Но пък правата до първия завой е мнооого дълга, а Макларъните потеглят доста лошо. Та си мисля, че старта ще предреши изхода от състезанието. 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шапки долу! Това, което направи Льоклер беше невероятно! Шапки долу!

Браво и на Сайнц, който му спечели 3-4 секунди от Пиастри!

Браво и на Пиастри. Чуесно каране.

Норис подцени съотборника си и беше ошамарен... с право!

Мерцовете леко се сринаха в състезанието, което малко ме изненада.

А лекето ... браво, че все пак не си позволи глупости. Чисто каране, но колата им не е конкуретна.

Перез, лично мнение, си позволи доста нечисто пазене на позиция, което от маФИА леко не видяха ;) Но пък се видя, че си е посредствен пилот. Всъщност, че си е втори пилот.

 

Като обобщение - отдавна не съм гледал състезание с толкова неизвестен край! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, PRR написа:

Перез, лично мнение, си позволи доста нечисто пазене на позиция, което от маФИА леко не видяха ;) Но пък се видя, че си е посредствен пилот. Всъщност, че си е втори пилот.

И за втори пилот не става, заради него конструкторската титла със сигурност няма да е в Редбул.

Колко пари викаш им носи, че не могат да го изритат?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина ЛьоКлер направи невероятно каране, дори им тегли една, почти нашенска на бокса. Пое огромен риск, но го оправда. Малкият Пиастри наистина показа на Ландо, че не трябва да бъде подценяван. Саинц, прекрасно каране. Малко ме е яд за Ръсел. От там нататък Мерцедеси, лимонади и т.н. не бяха интересни. То и режисьорът не ги показваше много. Страхотно каране направи и Колапинто, особено с изпреварването на Гасли.

Алекс Албън отново в зоната на точките. За съжаление Ботас беше напред, но пак не успя да вземе точка.

Готиното е, че лимонадите вече са само с 8 точки преднина, които може да изчезнат в градските условия в Азърбайджан. Ще видим.

Както каза Пепи, наистина състезание с абсолютно неочакван край.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм фен на Леклер и според мен е малко надценен, но тук направи наистина много добро състезание. Пиастри май ще шамари Норис все по-често, но и втория има нужда да бъде свален малко на земята ми се струва. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, Izolini написа:

Колко пари викаш им носи, че не могат да го изритат?

Не знам, но явно не са малко, за да го търпят!

Преди 4 часа, C2H5OH написа:

..., които може да изчезнат в градските условия в Азърбайджан. Ще видим.

Не знам. Лимонадите се сринаха, но това беше очаквано за тези трасета. По уличните ситуацията може и да е коренно различна. Сравненията, които правеха коментаторите, показваха превъзходство на лимонадите в бавните завои. Та - ще видим.

преди 18 минути, axel написа:

Не съм фен на Леклер и според мен е малко надценен, но ... 

Това ще си проличи догодина. Средното му представяне е над това на Сайнц и, като изключим някои грешки, се справя много добре. Моето впечатление е, че колата го ограничава(ше) доста. Но - ще видим :) 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

В крайна сметка Нюи отива в Астън Мартин. Италианците реват, най-вероятно с право. По-интересно ми е какво ще се случи с лимонадите до края на сезона ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, PRR написа:

В крайна сметка Нюи отива в Астън Мартин. Италианците реват, най-вероятно с право. По-интересно ми е какво ще се случи с лимонадите до края на сезона ...

 

deer-running-deer.gif.c6767b468f2ce16ed87ca2b73c5af966.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересна, всъщност изненадваща квалификация. Норис направи доста детинска грешка, но и на това трасе разликите са толкова малки, че май нямаше пилот без грешка в квалификацията. Ще видим утре как ще е, но не го виждам без сейфти кар, който да разбърка всичко драматично. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.