Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Formula 1 - 2024


Recommended Posts

Ице, ако бЕха мерцовете или магари щяха да си ги накажат.

А дали е за VSC/SC или жълти знамена НЯМА значение. Нарушението е факт, а това, че покрай лимонадите не наказаха и други е само екстра.

Да го кажа така, може би ще е по-разбираемо. Противни са ми отбори като барЦелона и реал мадрид, които всяка година са брутално подкрепяни от съдиите. По абсолютно същата причина са ми противни и лимонадите. А наглостта във Ф1 достигна до там, че на лекето му подариха една световна титла. И продължават да ги побутват ;) И продължават да ми стават все по-противни...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двамата втори се изложиха ритуално. Единия отпадна овреме, докато другия успя да спомогне за изваждането и на съотборника си, като му прецака обиколката. Естествено, как иначе, и от магари направиха нужното да няма право на втори опит ;) 

Иначе утре ще е интересно. Лекето, признава му се, че днес направи брутална обиколка, се очаква, че ще сътвори простотии в първия завой, само и само да не остави Норис да дръпне. От друга страна очаквам, отново, лош старт на Норис. С което да позволи на лекето да го атакува. Дано се окажа лош пророк де.

Като цяло нищо изненадващо в квалификацията, като изключим простотиите на магари. Утре, след първите 2-3 завоя май се очертава прилична скука :( 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, PRR написа:

Лекето, признава му се, че днес направи брутална обиколка

А беше по-слаба от тази, която му изтриха заради опита на Сайнц да се качи на трибуните (където му е мястото, гушнат с Перес и Строл)

преди 10 минути, PRR написа:

...се очаква, че ще сътвори простотии в първия завой, само и само да не остави Норис да дръпне. От друга страна очаквам, отново, лош старт на Норис. С което да позволи на лекето да го атакува.

И аз си помислих, ме може да се занитят, даже още преди първия завой. Виж, за второто ти очакване не се сетих...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.