Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

1.5 TSI - Смяна на ангренажен ремък


dmt_alpha

Recommended Posts

Добър вечер, колеги,

 

Ако някой от вас вече е сменял ангренажа на някой от моделите с 1.5 TSI - дали би могъл да сподели къде и дали е доволен от резултата? В Трансексперт ме посъветваха да отида в Еуратек заради особеностите на процедурата, но комуникацията с официалния сервиз дотук е крайно незадоволителна,. Два дни само увъртане по телефона, уж някой ще се обади да ми даде информация, но дотук нямам нито цена, нито запазен час. Почвам да си мисля, че със смяна на ангренаж на точно този двигател не искат да се занимават...

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, JORDITO написа:

Отиди на място в Еуратек Дружба или се свържи с Флийт сервиз.

https://maps.app.goo.gl/HsViEnisG1UcED5J8

 

Точно това направих тази сутрин. На място по- се получават нещата. Което е малко излишно, аз лично, гледам да не си ядосвам клиентите и за щяло и нещяло да трябва да хабят време и да ми идват до офиса. Все пак сме в XXI век...

 

1129 лева ще излязат части + труд. Идната седмица ще се извърши ремонта, живот и здраве.

 

Между другото, като каза Флийт сервиз - тотално бях забравил за тях. Когато купих Шкодата, ги бях питал за цена за смяна на ремъците - тогава беше 800 лева за труда плюс оригинални части.

Редактирано от dmt_alpha
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.