Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Спиране на индикация за колан VCDS


PIIIcoppermine

Recommended Posts

Информацията е събирана по нета. Instruments Coding. Понеже моята е доста опоскана , при мен проработи 16003 и 16013. За втората таблица не съм сигурен , но пак е добре да я има , при мен беше 11, така че може и да е неточна.

??xxx: Extra options and optional extras

+00 - no extra options

+01 - Brake lining wear announcement actively (starting from MJ 2001)

+02 - Seat belt warning actively

+04 - Wiping water level warning actively (starting from MJ 2001)

+08 - Control light for lamp loss (starting from MJ 2001)

+16 - Control light for doors on (starting from MJ 2001)

 

xx??xxx: options

c02,+00= no options

c03,+01 = Break Pad warning

c04,+02= Seatbelt Warning

c05,+04= Washer Fluid Warning

c06,+16= Sedan (only VW Jetta)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, мерси за инфото, ама аз предпочитам да си пищи. Не ми е проблем, че ще си протегна ръката и ще дръпна колана за 5сек. ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е досадно, като си в квартала, спрял си до магазина и си на 20 метра от вас , това пищи , само те изнервя. Или пък даваш си колата на приятел , който не иска да си слага колан и двамата седите и не можете да си кажете две приказки ... Ужасно е. Също както и лампата за липса на течност за чистачки, лампата ок, но звука е много стресиращ, все едно не течност , а масло няма в колата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, joro-120L написа:

Сложи си една залъгалка за колан и приключваш с реването.

Жорка, идеята не е да се кара без колан , а просто като се качиш за 20 метра , да не ти пищи на умряло. ;) Не мисля че от магазина до нас , някой ще ме омели , да не говоря че в кола с 2 Airbag -a колана само ще ти счупи ребрата при птп... Аз това се замислих вчера , при рапид 136 е екстра и толкова исках да го имам, сега се чудя как да го махна :D

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, PIIIcoppermine написа:

... Аз това се замислих вчера , при рапид 136 е екстра и толкова исках да го имам, сега се чудя как да го махна :D

Най-лесно става с остра ножица ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Briskoda пишеше , че ако го отрежеш , компа отчита че не си го сложил и при Crash data , няма да отвори възглавниците , но и там хората не бяха сигурни на 100% Засега ще го тествам на 16013 , ако работи ще си го направя на 16 113, както ми бяха последните 3 цифри и ако не пищи ще почерпя.. :) Никъде няма ясна информация за последните 3 цифри, иначе за първите 2 съм сигурен , но старата фабия и спрях лампата на таблото и пак си пищеше , тя поне пищеше 3пъти и спираше...

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.