Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Рапид


Hospin

Recommended Posts

Здравейте имам шкода рапит 1.4 тди 3 цилиндара 90пс наскоро сменях комплект съеденител но откато го смених колата пали по трудно всякаш не и достигат убороти гасне и супер много тракане се чува когато е на свободна когато натисна съеденителя значително намаля шума освен това когато съм на голяма предавка но със ниски убороти и подам газ да ускорявам колата почва да тресе та въпросамие дали дефера е прецакан или несаго сменили благодаря предварително

  • Объркан съм 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е във гаранция и незнам какви саги свършили във сервиза във който сая закарали попитах тук ако някой се збъсквал със този проблем дами даде насока 

  • Объркан съм 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом колата е в гаранция - връщай я там, където са я правили. Да видят, какво са сътворили и да си оправят нещата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.