Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Странен шум при работа на метан


stanimir_savov

Recommended Posts

Здравейте! Собственик съм на Шкода Октавия 3 с фабричен метан и установихме, че при само при работа на метан се чува някакво странно скърцане като при разхлабен пистов ремък и то като загрее, на студено не се чува. Някой има ли идея какво може да бъде? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ми споделиха, че най-вероятно е метановия редуктор и или трябвало да се почисти или смени. Някой имаш ли е такъв казус и как го е решил и на каква цена? Споделиха ми, че не е толкова наложително, единствено е дразнещо откъм звука 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, stanimir_savov написа:

 най-вероятно е метановия редуктор и или трябвало да се почисти или смени.

Със сигурнос няма да ти хареса цената за смяна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Т.е? Ориентировъчно? Казаха ми, че може да се почисти, но ако не стане смяната струвала около 400-450 лв, но май втора употреба 

Редактирано от stanimir_savov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.