Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Традиционно гости в Пловдив - 6 Април 2024г.


Шкода клуб България

Recommended Posts

преди 17 минути, Logrus написа:

А моята не е Шкода, така че и мърлява, пак е секси 🤣 Ма ще й ударя една вода утре - колко да си личи цвета 😁

Щом е секси, значи може и на сухо, с носни кърпи да я почистиш. Да не ‘абиш водата :P 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислех си, че сте разбрани хора и не е нужно да ви досаждам... 

 

Марш по мивките, че утре пътуваме бе!!! 

А ми е дошЕл некой с мръсна кола ще ми купува студена количка!!! 

 

Софиянци 9:30 на лукойла на Овърдрайв!!! 

 

received_1125125905190988.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ремонт на единия мост преди Вакарел. Образува се опашка по 30 минути понякога, така че е желателно да използвате стария път. На края на 3те ленти на АМ Тракия, на изкачването се отклонявате вдясно към Нови Хан, пътя минава под магистралата и след това надясно. Извършен е, няма дупки. Връщате се на магистралата при Вакарел.

Това е в момента.

Screenshot_20240405_104817_Maps.thumb.jpg.674dcfd8355aa3bb0dc01d875b6b3869.jpg 

По гугълмапса го дава в момента леко по-добре по магистралата

Screenshot_20240405_105732_Maps.thumb.jpg.18df78baa727be9d6f6f7ad41de988cd.jpg

  • Благодаря 1
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, malkiq написа:

Мислех си, че сте разбрани хора и не е нужно да ви досаждам... 

 

Марш по мивките, че утре пътуваме бе!!! 

А ми е дошЕл некой с мръсна кола ще ми купува студена количка!!! 

 

Софиянци 9:30 на лукойла на Овърдрайв!!! 

 

received_1125125905190988.jpeg

Я ш си зема гъба и кофа , а като искаш чисти коли , ще можеш да ги измиеш на рекЪта ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята не съм я пипал 2 седмици, по-миналата събота я измих и я скрих в гаража.

Даже съвсем изключих, че още е с грозните зимни джанти с гуми, а на всичкото отгоре и предните бяха изпуснали малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше изкъртваща! Съжалявам, че не успях да обърна внимание на повечето хора! 

Благодарско за организацията и подредбата на колите! Утре ще се опитам да пусна и малко снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре се получи вчера.
времето беше топ и много ми хареса това решение с поляната до ресторанта а не самия паркинг да ползваме за събиране на колите.

определно си прекарах страхотно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна среща се получи, както винаги! Радвам се, че се видяхме с всички  и се запознах с много нови хора! 

Благодаря на всички присъстващи за доброто настроение и усмихнатия ден! :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасна среща се получи! Поздравления за цялата организация и за доброто настроение на всички присъстващи! 🙂

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше разкошна, изпълнена с много настроение, готини хора и прекрасно пролетно време. Подробен фото репортаж от нея ще намерите в тази тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубава среща стана. Благодарение на позицията си в и до багажника успях да видя повечето от хората, дошли на нея 

И да питам - всички са ми снимали колата с отворен багажник, освен @malkiq. Коце, да не съм бил затворен вътре, когато снима 🤣🤣🤣

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.